anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru

MAMY ROZWIĄZANIE!
majorian
#7 Wielbiciel#

Witam. W uzgodnieniu ze sprzedającym chcę zwrócić wysłany omyłkowo produkt, wypełniałem stosowny formularz. Dotarłem do części z której wynikało, że to ja mam zapłacić za przesyłkę w kwocie okolo 19 zł co przecież nie powinno mieć miejsca. Przy próbie cofnięcia się do poprzednich rubryk strona wygasła i opcja zwrot towaru stała się nieaktywna. Czy kurier, którego zamówiłem w ww. formularzu na środę istotnie jutro przyjedzie i co z tą płatnością? Proszę o pilną odpowiedź. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
komis-bell
#21 Demiurg#

@majorian Nawet jeśli będziesz musiał zapłacić za wysyłkę to sprzedający w tej sytuacji - pomyłka z jego strony - musi Ci te koszty zwrócić.

oznacz moderatorów
majorian
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję za informację. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jak sprzedajacy miałby z tym problem to otwórz dyskusję i tam masz pomoc Allegro.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

To sprzedający się pomylił więc on musi zapłacić więc niech Ci podeśle kuriera etykietę itd, napisz do niego.

oznacz moderatorów
majorian
#7 Wielbiciel#

Dzięki za informację. Póki co opłaciłem sam przesyłkę i poproszę Sprzedającego o zwrot. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie powinieneś prosić o zwrot to On sam powinien Ci to powiedzieć, to jego obowiązek.

oznacz moderatorów
majorian
#7 Wielbiciel#

Masz rację, ale zależy mi na jak najszybszym odebraniu paczki i otrzymaniu tej z prawidłową zawartością. Pzdr.

oznacz moderatorów