anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot towaru

MAMY ROZWIĄZANIE!
koala-vip
#1 Nowicjusz#

Chcę zwrócić zakupiony towar, ale usunęłam zakup z mojej listy zakupów. Od dnia zakupu nie minęło jeszcze 14 dni, ale chyba sprzedający zwleka z kontaktem, aby ten termin minął. Jak zwrócić towar i zamówić darmową wysyłkę bez szczegółów zakupu z listy zakupów?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
Vryko
#18 Luminarz#

Masz dane na mailu. Skontaktuj się ze sprzedającym, bo to Twój, nie jego interes. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
koala-vip
#1 Nowicjusz#

 

Świetne rozwiązanie dla tych, którzy takie meile jeszcze mają. Gdybym go miała, to bym nie pytała.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@koala-vip O zakup z którego dokładnie dnia chodzi? Podaj  mi proszę datę, numer tej oferty lub login sprzedającego. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Wyślij sprzedawcy e-mailem oświadczenie o odstąpieniu od umowy, to nie musi być wysłane przez Allegro, lub odeślij towar wraz z oświadczeniem, ważne aby zrobić to w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki. Sprzedawca nie musi się z Tobą kontaktować w tej sprawie, musi tylko oddać pieniądze na wskazany w oświadczeniu numer konta. Usunięcie zakupu z listy może być problemem w dokonaniu darmowego odesłania, wtedy trzeba będzie zapłacić.

oznacz moderatorów
Client:45445975
#7 Wielbiciel#

Chcę cofnąć zamówienie pada na telefon ale już jest nadaną i nabita na kase

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:45445975 Co to znaczy cofnąć zamówienie? Jako kupujący? Wyślij przez Allegro oświadczenie o odstąpieniu od umowy i nie odbieraj przesyłki. W takiej sytuacji sprzedawca będzie Cię mógł obciążyć jedynie kosztem powrotu paczki, a resztę Ci odda, chyba że masz darmowy zwrot, wtedy odda całość.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zasady-zwrotow-i-reklamacji/jak-poinformowac-sprzedajacego-o...

oznacz moderatorów