anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot w allegro

Ratial
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, 

23 grudnia zakupiłam towar u sprzedającego i użylam kupon który otrzymałam od allegro w wysokości 25 zł o który obnizono koszt produktu. Towar który otrzymałam jest niezgodny z opisem, i po odebraniu go, odesłałam go jeszcze tego samego dnia (27 grudnia). U sprzedającego był już 29 grudnia. Czy w takim przypadku zostanie mi również zwrócony kupon? Oraz czy 14 dni na zwrot pieniędzy liczone jest od dnia złożenia zgłoszenia ( 27 grudnia) czy od dnia odebrania przez sprzedającego przesyłki (29 grudnia)?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

@Ratial Tak kupon wróci jak sprzedający zwróci środki i będzie do wykorzystania w zakładce "Twoje zniżki".

oznacz moderatorów

Ratial
#7 Wielbiciel#

Tylko problem polega na tym że kupon miał ważność przez 3 dni. I ten okres ważności by już minął. Czy w takim wypadku dostanę nowy kupon ważny przez 3 dni, czy po prostu go stracę?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Ratial możesz być spokojny. Jeśli kupon straci ważność, skontaktuj się z nami przez ten formularz kontaktowy, a nasi pracownicy Ci pomogą. Na pewno go nie stracisz. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Ratial
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź. Na razie czekam na zwrot pieniędzy od sprzedającego i tutaj właśnie mam kolejne pytanie. Czy te 14 dni liczy się od dnia odebrania paczki przez sprzedającego czy od dnia złożenia zgłoszenia? Paczka została odesłania niezwłocznie po jej odebraniu i zobaczeniu że towar się nie zgadza. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Po zwrocie ten kupon będzie ważny 14dni od chwili kiedy się pojawi na twoim koncie.

oznacz moderatorów