anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zwrot za nie zrealizowanie zamówienie

zyzorowa
#1 Nowicjusz#

Witam,

Mam pytanie, bo pierwszy raz zdarzyło mi się, że sprzedający nie zrealizował zamówienia. Oczywiście spór otworzyłam( Allegro się wypowiedziało w trakcie sporu ), ale zakończyłam go ( może niepotrzebnie) jak napisał, że zwrot pieniędzy został dokonany przez Allegro.... ale było to 13 lipca 2020 a ja dalej nie mam pieniędzy na koncie... ile to może trwać ? ( już nie wspominam o tym że jakiś gratis mi obiecał wysłać za nie zrealizowanie zamówienia i jego też nie mam 😛 )

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@zyzorowa

Kupujący otrzyma zwrot środków:

  • na konto bankowe, z którego wykonał przelew lub na rachunek karty, którą płacił
  • na rachunek limitu odnawialnego Allegro - jeżeli płacił z wykorzystaniem rat
  • na Allegro Finanse - jeśli płacił opcją Płacę przelewem tradycyjnym.

Sprawdź sobie dokładnie.  Czy dostałaś maila od Allegro, że sprzedający zwrócił wpłatę?

Ula

Ula
oznacz moderatorów

zyzorowa
#1 Nowicjusz#

nie, nie mam żadnego maila od Allegro z informacja o zwrocie środków. a płatność przez blik była...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nigdy nie kończ sporu przed ostatecznym rozwiązaniem problemu, teraz poproś Allegro o jego ponowne otwarcie lub o inny rodzaj pomocy tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...

Jeśli nie było powiadomienia e-mail od Allegro o zwrocie wpłaty, to sprzedawca jej nie zwrócił.

oznacz moderatorów

zyzorowa
#1 Nowicjusz#

dzięki za pomoc. już piszę do Allegro 🙂

oznacz moderatorów