anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot za produkt niezgodny z opisem

Duplikat2
#7 Wielbiciel#

Cześć, kupiłem głośnik Marshall opisany kodem producenta i wszystkimi parametrami zgodnymi z oficjalnej strony. Niestety głośnik który przyszedł okazał się podróbką - różni się w wyglądzie a także jakość dźwięku znacząco odbiega od oryginału... założyłem ze sprzedawcą dyskusję, w której uparcie przekonuje mnie, że produkt jest zgodny z opisem - nie jest, jeśli zawarłby w opisie chociaż słowo, że jest to replika to nie zdecydowałbym się na zakup. Sprzedawca zgadza się na naprawę, wymianę, lub odesłanie przedmiotu na mój koszt - wysyłka wynosi ok 240 zł, czyli mniej więcej tyle ile, zapłaciłem za głośnik. Sprzedawca nie rozumie, że to oszustwo - oprócz wszystkich podanych oryginalnych parametrów, kodu producenta a także zdjęć z oficjalnej strony perfidnie załącza link do artykułu w którym został przetestowany głośnik przez samo Allegro. Chciałbym odzyskać pieniądze, zostałem oszukany, dyskusja jak na razie nie przynosi większych skutków - sprzedawca pisze o tym, że już i tak stracił na tym głośniku i zadaje pytanie dlaczego mi się on nie podoba... Co mam zrobić w tej sytuacji aby uzyskać zwrot pieniędzy za produkt niezgodny z opisem?

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mwmonety
#21 Demiurg#

Jeśli to podróbka o której nie było mowy w opisie aukcji to dobrze że zacząłeś dyskusje a gdy to nic nie pomoże dostaniesz zwrot z POK .

oznacz moderatorów

artdesignforweb
#7 Wielbiciel#

A zwrot do 14 dni?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Duplikat2 Ty naprawdę myślałeś że kupisz za 250 zł oryginał i to z chin ???

Składaj reklamację i poproś w dyskusji o odebranie paczki, po 14 dniach wystąp o POK może to allegro coś nauczy, bo nie wieżę że uda im się ściągnąć kasę z chin 😄 

Żadnych zwrotów bo nie odzyskasz kosztów odesłania !!!

Wiem katalog mógł Cię wprowadzić w błąd bo oferty są podpięte pod oryginały 😞

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  ogarnijcie się bo to jest tragedia 😞  powoli wygaszam zakupy u Was bo szkoda czasu na dochodzenie czyje to są komentarze nie trafiony pomysł z połączeniem tego razem 😞

@k_owczarek1 rozłącznie podróby po 250 zł od oryginałów !!!!!  Bo wprowadza to w błąd, firmy co mają oryginały mają problem ze sprzedażą przez Wasze opinie i katalog 😞 ja osobiście poszedł bym do sklepu stacjonarnego i kupił na miejscu za 499 zł taniej niż na allegro ( 549 zł i pewniejsze co kupuje, nie wiem co by się musiało stać żeby to do Was dotarło 🙂

https://allegro.pl/oferta/przenosny-glosnik-bluetooth-marshall-emberton-ipx7-11310329069

ggdgd.jpg

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Duplikat2 Na ten moment poczekaj proszę na odpowiedź sprzedającego w dyskusji, która trwa w tej sprawie. Nasz pracownik poprosił dziś w niej o odniesienie się sprzedającego do Twojego stanowiska i wydanie merytorycznie uzasadnionej decyzji reklamacyjnej.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Duplikat2
#7 Wielbiciel#

dzięki, dostałem odpowiedź od sprzedającego ale nie rozumiem co on chce zrobić (złożyć reklamacje fabryczną?) skoro korzystam z reklamacji na drodze rękojmi?

oznacz moderatorów