anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot zamówienia na raty

anulka7071
#7 Wielbiciel#

Witam,

 

w piątek zamówiłam na prezent ekspress na raty 0%.

Miałam problem z weryfikacją mojej spłacalności (mój błąd bo z automatu wpisywało się koje nazwisko panieńskie), ostatecznie wczoraj przyszły 2 ekspresy. Po analizie poczty okazuje się, że zaciągnęłam 2 kredyty na 2 ekspressy.  

 

Proszę o pomoc czy mogę zwrócić jeden z nich, jednocześnie rozwiązując umowę o raty?

P.S. jakby mało tego było ukryłam zakup, przed siostrą - dla której miał być w/w ekspress.

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  - bardzo proszę o pomoc . Z góry dziekuję. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@anulka7071 Przywróciłam oba zamówienia do Twojej zakładki, więc są już tam ponownie dostępne. W tej sytuacji możesz zwrócić jeden z przedmiotów, wystarczy, że w tej zakładce wejdziesz w szczegóły danego zakupu, skorzystasz z formularza "zwróć zakup" i odeślesz przedmiot. Zwrot płatności, który zleci dla Ciebie sprzedający trafi na rachunek banku powiązany z Twoją pożyczką. Następnie musisz skontaktować się z bankiem i wówczas bank zapyta, czy chcesz pieniądze na własny rachunek, czy na rachunek banku i zamknąć umowę. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

anulka7071
#7 Wielbiciel#

Dziękuję serdecznie za pomoc 🙂 

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

niunio33u
#7 Wielbiciel#

Jak robie zwrot a kupilem na raty przez bank to jak pieniądze będą zwrocone

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@niunio33u Tak jak napisałam wyżej w tym wątku, w przypadku zwrotu płatności ratalnej, który zleci dla Ciebie sprzedający, trafi on na rachunek banku powiązany z Twoją pożyczką. Następnie musisz skontaktować się z bankiem i wówczas bank zapyta, czy chcesz pieniądze na własny rachunek, czy na rachunek banku i zamknąć umowę. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów