anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot zamówienia w trakcie realizacji

Client:95680027
#2 Obserwator#

Witam, zakupiłem przypadkiem sprzęt agd w sklepie jednego z sklepów agd, zamówienie automatycznie po zakupie pokazało status: w realizacji. Czy to znaczy żeby dokonać zwrotu muszę czekać aż zamówienie do mnie dotrze?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:95680027 Nie musisz czekać, możesz nie odebrać przesyłki, ale jeżeli została już wysłana, sprzedawca będzie mógł obciążyć Cię kosztem jedynie powrotu paczki do niego. W tym celu wejdź w zakładkę Kupione, kliknij Szczegóły, a potem Zwróć całość lub część przedmiotów. Wypełnij formularz i zatwierdź zwrot. W takiej sytuacji sprzedawca powinien Ci oddać cenę sprzętu + koszt wysyłki do Ciebie minus koszt powrotu paczki, jeśli nie masz darmowego zwrotu. Druga opcja to poczekać, odebrać towar i zwrócić, ale nie jest to konieczne.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Hej @Client:95680027. Z naszych informacji wynika, że nie dokonałeś zakupu ani na Allegro.pl, ani na Allegro Lokalnie. Dlatego też nie możemy odnieść się do statusu Twojej sprawy, skoro nie odbyła się ona na naszych serwisach.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@mr_oma A czy przypadkiem nie kupił z innego konta niż te, z którego pisze?🤔

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Knowhere To już chyba pytanie do @Client:95680027 🙂 Nie znalazłam żadnego zamówienia złożonego przez użytkownika o tym loginie.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mr_oma Można zobaczyć powiązane "konta". Ale mogły odpisać czy o to konto chodzi, a zwrotu może dokonać, nawet jak jeszcze towaru nie otrzymał.

oznacz moderatorów