anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot ze Smarta

Mac20ek00
#13 Ambasador#

Czy sprzedawca może nie udostępniać darmowego zwrotu taką formą jaką był wysłany zakup ?

Kupiłem z wysyłką kurierem dpd, a zwrot mam możliwy tylko pickup dpd, a za kuriera z adresu liczy 19,99zł.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Tak może być, ale zakup ze Smartem gwarantuje darmowy zwrot, jakbyś miał problem to zawsze możesz prosić o pomoc Allegro:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a09c2d7f-ef5c-4001-847a-cbe75830e40e

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

Ten pickup jest darmowy, ale muszę szukać jakiegoś punktu no i bujać się do niego.

Dziwi mnie, że skoro kurier przywiózł paczkę na adres za free to nie może jej również odebrać w ten sposób za free.

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@Mac20ek00 Z całym szacunkiem, co do tego ma Sprzedawca? Smart to program Allegro na zasadach Allegro.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Mac20ek00 Nie koniecznie musi zwrot być tym samym sposobem co dostawa, Smart gwarantuje darmowy zwrot ale ...nie musi być taki sam sposób.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Mac20ek00 chodzi o zamówienie nr 16c5bfa0-6361-11ee-b166-35f9e46bff2b?
Za darmo (w ramach Smart! ) możesz je odesłać korzystając z metod dostawy Poczty Polskiej. 

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

Tak wiem, co nie zmienia faktu że na Pocztę też trzeba się bujnąć 😉

No ale ok, już wiem że tego nie przeskoczę.

Dzięki wszystkim za odpowiedzi.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Darmowy zwrot może być czym innym niż to czym przyjechał. Najczęściej zwroty są inpostem paczkomatem albo pocztą polską

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Mac20ek00 ale z tym nie do sprzedawcy bo smart kupujesz od allegro i przeczytaj regulamin i zasady a jak są uwagi to do Allegro 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów