anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot

sebcym
#7 Wielbiciel#

Mam zrobic zwrot towaru na punkt inpost , nadalem kurierem pocztex , paczka wrocila ,bo poczta nie obsluguje paczkomatow inpost ,,,tj punkt inpost nie paczkomat nadmienie , jak i czym mam zrobic ten zwrot zwyklym kurierem ? Mam tylko adres do zwortu .

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Ciężko się to czyta Seba, really...

Jeśli miałeś zrobić inpostem, to trzeba było inpostem,

napisz jaśniej jeśli możesz...

oznacz moderatorów

sebcym
#7 Wielbiciel#

Mam zrobic zwrot paczki , dostalem adres z allegro do zwrotu, nadalem paczke kurierem pocztex , dzisiaj paczka wrocila bo poczta polska nie obsluguje paczkomatow a to jest punkt inpost , zwykly adres nie paczkomat.

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Zawołamy moderatorki, bo bez wglądu w Twoje konto nie da się tego rozwikłać.

@ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

pomożecie?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

czyli adresem zwrotu jest paczkomat inpostu więc trza odesłać ten zwrot przez paczkomat inpost lub kurier inpost

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Napisał "zwykly adres nie paczkomat", więc jakiś punkt obsługi czy cos w tym stylu.

oznacz moderatorów

sebcym
#7 Wielbiciel#

Zwykly adres , punkt inpos

oznacz moderatorów

sebcym
#7 Wielbiciel#

No chyba musze jakims kurierem oprocz poczta wyslac I tyle w temacie

oznacz moderatorów

FenomenoVero
#11 Animator#

Czemu Poczta Polska niby nie obsługuje punktów Inpostu normalnie doręczają przecież im za to płacą, chyba że ten adres to adres urządzenia i nie ma osoby aby odebrała to co innego 🙂

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sebcym Ostatni zwrot, który widzę na Twoim koncie, dotyczy zamówienia nr 48b091b0-b98a-11ed-99ed-b54214b0fe44. Towar został odesłany przez Allegro Paczkomaty InPost i dotarł już do sprzedającego. 

Czy zwrot o którym piszesz teraz zaznaczyłeś w zakładce Allegro czy porozumiałeś się jedynie w tej sprawie ze sprzedającym?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

sebcym
#7 Wielbiciel#

Zrobilem zwrot , zaznaczylem tak jak Pani pisze , allegro mi odeslalo email z danymi adresowymi do zwrotu , na podany adres wyslalem paczke poczta .

oznacz moderatorów

sebcym
#7 Wielbiciel#

Sposób wysyłki numer zwrotu: 48N3/2023 Wysyłka własna Co dalej? 1. Spakuj paczkę Jeśli to możliwe, napisz numer zwrotu: 48N3/2023 na kartce i umieść w paczce zwrotnej. Przyspieszy to identyfikację i zwrot pieniędzy. 2. Nadaj paczkę do sprzedającego Nadaj paczkę do 2 kwietnia 2023 Punkt Inpost NM T.Rejtana 2A 02-516 Warszawa Polska

oznacz moderatorów

sebcym
#7 Wielbiciel#

No chyba musze jakims kurierem oprocz poczta wyslac I tyle w temacie

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sebcym Sprzedający jako adres do zwrotu wskazał punkt InPost. Jeśli masz problem z odesłaniem towaru na ten adres, skontaktuj się bezpośrednio ze sprzedającym. Być może uda się ustalić inny adres do zwrotu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

No i się wyjaśniło - możesz odesłać kurierem, jeśli nie masz dostępu do paczkomatu, ale MUSI to być kurier inPost. Przesyłka nadana każdym innym wróci do Ciebie.

Skontaktuj się ze sprzedającym i ustalcie jakiś inny sposób wysyłki - pewnie się da 🙂

oznacz moderatorów