anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Client:29179559
#1 Nowicjusz#

Kochani zakupiłam dwie opony, na każdej z niej była etykieta z allegro innymi numerami, dziś postanowiłam nadać zwrot, niestety wygenerowala mi sie tylko jedna etykiet, gdy przyjechał kurier powiedział że ich nie zabierze bo na każdej musi być inna etykieta.co mam teraz zrobić?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
komis-bell
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:29179559 nie masz możliwości wygenerowania drugiej etykiety?

To zakup z pakietem Smart?

oznacz moderatorów
Client:29179559
#1 Nowicjusz#

No właśnie nie , wygenerowała mi się tylko jedna etykieta, wydrukowałam ją podwójnie i nakleiłam na każdą z opon a kurier powiedział że na każdej oponie ma być etykieta ale z innymi numerami zwrotu, nie mogę też ich wysłać jako jednej paczki

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:29179559 Wystarczy poprosić tu a wygenerują, pod warunkiem ze tak zakup ze Smartem: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a09c2d7f-ef5c-4001-847a-cbe75830e40e

oznacz moderatorów
MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć, @Client:29179559. Dla darmowego zwrotu kilku przedmiotów z jednej transakcji możesz wygenerować tyle kodów lub etykiet, w ilu paczkach wysłane było Twoje zamówienie.
Widzę, że wygenerowałaś dwie etykiety do tego zwrotu. Pierwszą utworzyłaś o 09:12, a drugą o 10:28 - mają różne numery nadania. 

Wygenerowany kod/etykietę zwrotu znajdziesz także w szczegółach zwracanego przedmiotu, w zakładce Moje zakupy.


  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów