anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot

Client:41122790
#7 Wielbiciel#

Jak długo muszę czekać na pieniądze ze zwrotu  towaru.

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Za mało informacji podajesz, kiedy odesłałeś towar, jak odstąpiłeś od umowy, a może to była reklamacja?  Zazwyczaj trzeba czekać kilka dni.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@xyz96 odpisałem kompleksowo, mam nadzieję ze przewidziałem w szklanej kuli co autor miał na myśli, a powiem szczerze podziwiam adminów i innych ludków z allegro którzy codziennie odpowiadają na maile użytkowników allegro 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

wujek, przecież on musi swoje trzy groszowe parafrazy wtrącić, jak to robot, albo kupujący, co ma gdzieś co ktoś napisał w opisie 🙂

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

A otrzymałeś na emaila informację że sprzedawca dokonał zwrotu dotyczy zwrotu przez allegro :

Kupujący otrzyma od nas powiadomienie e-mailowe o wykonanym przez Ciebie zwrocie wraz ze wszystkimi jego szczegółami. Kupujący otrzyma środki w ciągu około 2-3 dni roboczych.

Kupujący otrzyma zwrot środków:

  • na konto bankowe, z którego wykonał przelew lub na rachunek karty, którą płacił
  • na rachunek limitu odnawialnego Allegro - jeżeli płacił z wykorzystaniem rat
  • na Allegro Finanse - jeśli płacił opcją Płacę przelewem tradycyjnym.

Jak podałeś nr konta to jak sprzedawca zrobi przelew prawnie ma 14 dni od odstąpienia od umowy.

________
Κώστας
oznacz moderatorów