anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot

whiteangel1402
#8 Zapaleniec#

Witam mam pytanie sprzedajacy stwierdzil ze dokonal zwrotu pieniedzy do allego finanse na stronie aukcji gdzie dokonalam zwrotu nie ma zadnej informacji tylko zakup zwrocony na emaila tez nic nie dostalam czy jesli by zwrocil pieniadze to dostalabym jakas informacje?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

mdrogeria
#21 Demiurg#

@whiteangel1402 tak , przychodzi stosowne powiadomienie e-mail po prawidłowym zaksięgowaniu zwrotu , tak ok godzinki po zleceniu otrzymują obydwie strony .

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@whiteangel1402 Cześć. 🙂 Podaj mi proszę numer zamówienia, sprawdzę to dla Ciebie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

whiteangel1402
#8 Zapaleniec#

12106572205 dziękuję 🙂

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@whiteangel1402 Sprzedający zlecił zwrot 17.12.2022 (75 zł). Środki powinny trafić na konto, z którego opłacono zamówienie. Jeśli nie zlokalizujesz zwrotu na swoim koncie, daj znać. Prześlemy Ci potwierdzenie przelewu i będziesz mogła wyjaśnić tę sprawę ze swoim bankiem. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

whiteangel1402
#8 Zapaleniec#

Ok dziekuje za pomoc

oznacz moderatorów

whiteangel1402
#8 Zapaleniec#

Witam mam pytanie sprzedajacy stwierdzil ze dokonal zwrotu pieniedzy do allego finanse na stronie aukcji gdzie dokonalam zwrotu nie ma zadnej informacji tylko zakup zwrocony na emaila tez nic nie dostalam czy jesli by zwrocil pieniadze to dostalabym jakas informacje?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak dokona będzie i mail i środki w 3dni.

oznacz moderatorów

whiteangel1402
#8 Zapaleniec#

Nic nie dostalam a sprzedajacy zakonczyl ze oddal gotowke 

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@whiteangel1402 chyba powinienes zapoznac sie bardzo wnikliwie z definicją "gotówki".

Bo cały twoj post jest jakis taki nieco chaotyczny.

Chcesz sensownych odpowiedzi? Posluguj sie konkretami.

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@LEW433 no widzisz... ciągle klepiesz, że bedzie mail, ze bedzie mail a tymczasem wiadomosc nie nadeszła... 😄

Kolejny raz nie wiesz co piszesz.

Tez mi sie zdarzylo, ze srodki wrocily, e-maila nie bylo. W spamie nic nie lezalo.

oznacz moderatorów