anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot

Client:42595644
#7 Wielbiciel#

Kupilam telefon po czy go odeslalam tego samego dnia ponieważ nie miał w pełni polskiego menu ( sprzedawca zapewniał że ma) dzisiaj minęły dwa tygodnie a pieniędzy nadal nie odzyskalam mimo toczącego sporu na allegro. Sprzedawca twierdzi ze wyslalam porysowana ładowarke i obnizy mi zwrot o 150 zl. Czytajac komentarze w Google takich nieuczciwych zagran ma bardzo duzo.Allegro usuwa komentarze ktore wystawilam nieuczciwemu sprzedawcy i blokuje mnie w rozmowach telefonicznych.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

Trzymaj się wersji, że była to reklamacja z powodu niezgodności z opisem, a w takim przypadku po jej uznaniu sprzedawca nie może obniżać kwoty zwrotu. Powinien oddać za towar i przesyłki w obie strony. Napisz w Dyskusji, że to była reklamacja, a nie zwrot bez podania przyczyny i proś o pomoc pracownika Allegro. Jeśli Dyskusja nie przyniesie rozwiązania i minęło już 14 dni od zakupu, bez zgłaszania sprawy na policję wypełnij i wyślij wniosek o zwrot wpłaty z POK. https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/program-ochrony-kupujacych/co-zrobic-aby-otrzymac-rekompensa...

oznacz moderatorów

Client:42595644
#7 Wielbiciel#

Tak też napisałam że jest to reklamacja z powodu niezgodności towaru z opisem. Allegro mi odpisało że sprzedajacy odrzucił reklamację bo ma takie prawo i że telefon wyśle mi ponownie. Czyli cały czas są po stronie sprzedającego mimo moich screenow jak oszukuje ludzi. Dzisiaj minęło 14 dni od zakupu złożyłam wniosek do POK w odpowiedzi dostałam że rozpatrzyli wniosek pozytywnie i ciągu kilku dni będzie zwrot gotówki więc czekam...

oznacz moderatorów