anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot

marekalbert1982
#1 Nowicjusz#

Witam dokonałem zakupu bez rejestracji bo nie moglem się zalogować do właściwego konta . Okazało się że produkt nie spełnił moich oczekiwań i chce dokonać zwrotu przedmiotu natomiast tu się pojawia problem bo sprzedający mówi że mam zaznaczyć zwrot natomiast ja tego nie mogę zrobić bo tak jak pisałem wcześniej zakup był bez rejestracji czyli nie mam go zapisanego w swoich zakupach. czy istnieje jakaś możliwość żeby ten zwrot zrobić? Czy tylko pisemnie? No i sprzedający twierdzi że jak tego nie zaznaczę to on płaci prowizję, chce to zrobić ale nie mam pojęcia jak. Pomocy:) 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mdrogeria
#21 Demiurg#

Podczas zakupu zapewne utworzyłeś nowe konto  ,zaloguj się na nie odszukaj transakcję w zakładce ,,moje zakupy ,, i wykonaj zwrot .

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@marekalbert1982 ewentualnie do przesyłki zwrotnej dołącz odstąpienie od umowy aby sprzedawca mógł wycofać sprzedaż. (najlepiej nie robić tego na bilecie autobusowym czy karteczce formatu 80mmx80mm i wypada napisać więcej niż "zwracam"). 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@marekalbert1982 Nie da się teraz kupować na Allegro bez konta, więc albo kupiłeś na jakiś utworzonym koncie albo zakup poza Allegro. Odstąpić od umowy zakupu nie musisz przez system Allegro, każde inna forma jest także dopuszczalna, mail sms itd.

oznacz moderatorów