anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwroty z kuponów allerabat

marc07
#7 Wielbiciel#

Witam, korzystając ze strony https://alerabat.com/karta-podarunkowa/allegro kupiłem kilka razy kupony które skutecznie udało mi się dodać przy płatności i nimi zapłacić za transakcję.

 

Ale nie wiem:

1) gdzie są one widoczne na moim panelu tak aby sprawdzić jaka kwota pozostała do wykorzystania, oraz kiedy były wprowadzone, i na jaką kwotę?

2) jak jest rozliczany zwrot towaru i zwrot pieniędzy, jeśli zakup był przy użyciu kuponu ( W CAŁOŚCI LUB CZĘŚCI). Jak mogę to prześledzić i sprawdzić?

 

W tym miejscu https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupony można jedynie zobaczyć stan kuponu, bez możliwości weryfikacji czy jest to poprawna wartość, czy nie, oraz jak zostały rozliczone zwroty.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@marc07 nie ma jednej zakładki, w której jest to dokładnie widoczne. W zakładce kupony widzisz ile środków pozostało do wykorzystania z konkretnego kuponu oraz do kiedy kupon jest ważny. Więc wiedząc na jaką był kwotę i przy jakim zakupie z niego skorzystałeś, możesz sprawdzić czy wszystko się zgadza. 
 
Jeśli chodzi o zwroty to gdy sprzedający zwróci wpłatę, to otrzymasz (to też w zależności czy cały zakup był opłacony kuponem czy tylko część i czy zwracasz całe zamówienie czy tylko część) albo nową kartę podarunkową i resztę na instrument płatniczy albo zwrot na instrument płatniczy, którym opłaciłeś zamówienie.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

marc07
#7 Wielbiciel#

Rany, to jakaś kpina poprostu!

Kupuje kupon za 300zł i robię 8x zakupy i 4x zwroty i mam to na piechotę liczyć???

Co to jest PRL czy współczesna platforma zakupowa?

Gdzie jest dział IT który nie wpadł na to żeby te rozliczenia były widoczne dla posiadaczy kuponów? Kto tam pracuje - studenci biologii, czy programiści ??

Zróbcie z tym porządek i od razu zgłaszać trzeba to do developera, bo inaczej to bajzel się robi przy rozliczeniach którego nie ma jak sprawdzać. Nikt nie będzie tego ręcznie sprawdzać w 21wieku!!! Ogarnijcie się bo to mega wstyd szczególnie dla kierownika IT żeby taki pasztet, taki bubel wręczyć użytkownikom!! Jak można być takim niedomyślnym człekiem żeby na to nie wpaść, szczególnie że sami w systemie u siebie widzicie te rozliczenia!!?

oznacz moderatorów

Sojiro
#12 Orędownik#

8x zakupy i 4x zwrot, nice 😎

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Musisz sam sobie policzyć "na piechotę" nie ma zestawienia.

oznacz moderatorów