anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwroty

robert1987a
#1 Nowicjusz#

Witam,

Mam pytanie czy ktoś  może mi powiedzieć czy sprzedający może wycofać się  po zakupie towaru kup teraz ze  sprzedaży  gdyż przez pomyłkę wystawił za niska cenę?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

wypad_com_pl
#11 Animator#

Jeżeli sprzedawca powołał się na błąd w cenie i cena sprzedaży była rzeczywiście znacznie niższa niż rynkowa to jak najbardziej może rozwiązać umowę kupna sprzedaży z tego powodu.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak zawarta został umowa powinien wysłać, jeżeli zapłaciłeś i zwrócił Ci środki to Allegro nic mu nie może zrobić, pozostaje Ci droga sądowa.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@LEW433 jeśli jest rażąco niska cena, to żaden sąd nie stanie po stronie kupującego, powinieneś to wiedzieć.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mikeza Ja nie stwierdzam jaki będzie wyrok, tego nikt nie wie.

oznacz moderatorów

drobok
#10 Popularyzator#

daj mu negatywa i odpuść, kopanie się w sądzie to męka, a jeśli różnica w cenie jest tego warta to sąd uzna że jest znacząca i przegrasz (musisz wyłożyć na pozew procent rządanej kwoty)

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@robert1987a Jeśli różnica jest istotna to faktycznie mógł się pomylić a pomyłki mogą się przytrafić każdemu i temu co wystawia i tym co później piszą że "kupiłem przez pomyłkę" .Czasem trzeba zrozumieć i odpuścić a nie cieszyć się z czyjejś pomyłki.

oznacz moderatorów