anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odzyskać utracone drzewo w Allegro One?

MAMY ROZWIĄZANIE!
plejada1
#8 Zapaleniec#

Dobry wieczór,

Minął mi termin na odbiór drzewa z dedykacją - szczerze mówiąc nie wiedziałem, że jest to możliwość ograniczona jakimś terminem.

 

Czy można je jakoś przywrócić? Czy można je odzyskać?

Chciałbym aby się pojawiło w przyrodzie bo to jest nie na żarty bardzo ważne.

Gorąco pozdrawiam...

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@plejada1 czy otrzymałeś jakąś wiadomość w tej sprawie (jeśli tak, to napisz proszę kiedy)? Po odbiorze 10 przesyłki masz 30 dni na wpisane dedykacji. Natomiast drzewa sadzone są dwa razy w roku, zgodnie z rytmem natury.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
plejada1
#8 Zapaleniec#

Niestety niczego nie dostałem a bardzo chciałbym odzyskać tą roślinkę... 😞 😞 😞

 

Tak, dziękuję. Znam te reguły, ale dopiero teraz a wcześniej jakoś je przeoczyłem i drzewko straciłem... 😞 😞 😞

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Wycieli Ci drzewko? nie sadzą zimą.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@plejada1 nie martw się! Kupujący, którzy od 24.10 otrzymali benefit w postaci drzewa, nie będą widzieć w swoim panelu możliwości dedykacji, ponieważ nie mamy w puli drzew do rozdania. Czekamy na nowe nasadzenia, wtedy przypiszemy użytkownikom drzewa i odblokuje się im możliwość nadania dedykacji 🙂 
Jeszcze będziesz miał okazję dodać swoją dedykację i swoje drzewo 🌳

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
plejada1
#8 Zapaleniec#

Bardzo, bardzo, bardzo gorąco dziękuję za pomoc, którą - nie po raz pierwszy z resztą - od Pani otrzymałem. Chciałbym każde z drzew komuś poświęcić, taki mam zamiar i postanowienie. Zawsze komuś lub czemuś dla mnie bardzo ważnemu. Stąd moja wielka chęć aby je odzyskać bo już w mym sercu i rozumie jest związane z kimś dla mnie bardzo ważnym. Drzewo tutaj, każde jest jak...drzewo. Ma zawsze podwójnie kolosalną i przeogromną rolę: 1. Ogromnie wielką przyrodniczą stanowiąc istotny gwarant przetrwania życia na Ziemii w tym całej ludzkości, oraz 2. Długowiecznego nośnika, (brzydko niekiedy nazywanego "rezerwuarem") pamięci, czci, szacunku i uhonorowania, upamiętnienia. Z tych względów dla mnie każde pojedyncze drzewo jest ogromnie ważne jako szansa realizacji obu tych dla mnie bardzo ważnych celów i wartości. Dowcipny komentarz i kpiący w swej treści osoby lew433 pozostawię bez komentarza, bo w mojej ocenie świadczy on dostatecznie jaskrawo o bezmyślności i głupocie autora, który... Przepraszam, nie chcę obrażać, ale nie ukrywam, że wpis ten dotknął mnie bardzo głęboko, do tego stopnia, że istotnie ciężko jest mi znaleźć jakąkolwiek okoliczność łagodzącą, może poza tym, że autor nie znał tej opisanej wartości i znaczenia jakie dla mnie mają tutejsze drzewa. Drzewo bowiem to drzewo, każde nie jest tylko ważne. Dla nas każde pojedyncze z nich jest w życiu najważniejsze nawet gdyby było TYLKO elektroniczne. A tak przecież nie jest!

Bardzo serdecznie pozdrawiam i dziękuję za uwagę oraz przeczytanie tego wywodu myśli mojego serca.

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@plejada1 cieszę się, że mogłam pomóc! Dla mnie również przyroda i drzewa są bardzo ważne, więc doskonale rozumiem Twoje podejście 😊

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:84209304
#7 Wielbiciel#

Dobry wieczór, ja rowniez otrzymałam możliwość posadzenia drzewka, ale klikając przycisk z dedykacja nic się nie zadziało. Nie pojawilo sie pole do wpisania tekstu. Cały czas się zapetlamy. Jest to niesamowicie frustrujące. O tym, że możliwość zadedykowania drzewka pojawi się dopiero jak zacznie się sezon na sadzenie dowiedziałam się dopiero tutaj. Ale jednocześnie piszecie Państwo, że na wpisanie dedykacji jest tylko 30 dni i że drzewko, które nie będzie zadedykowane nie zostanie posadzone, a teraz z kolei mówicie, że dopiero będzie można je zadedykować jak będzie wsadzone... jedno zaprzecza drugiemu. Mi również zależy na przyrodzie i ucieszyłam się z tej akcji. Korzystam z zielonych paczkomatow Allegro. Ale w tym momencie czuje się oszukana. To wygląda tak, że jest niby akcją, że Allegro sądzi drzewa, ale jak przychodzi co do czego, to nie można tego zrobić! Ale akcja jest i ładnie to brzmi medialnie. Bardzo się na Allegro w tym momencie zawiodłam. Bo nawet jeśli odblokujcie możliwość dedykacji, to może to będzie już po moich 30 dniach i ja już drzewka nie będę mogła zadedykować. Nie klei się to wszystko. Powinniście zmienić informacje w mailach. I nie irytować userow tym, że chcą zadedykować drzewko, czyli chcą je posadzić, czyli zrobić coś dobrego, a nie mogą, bo stali się zwyczajnie ofiarą marketingowych zagrywek. Naprawdę jest mi bardzo przykro z tego powodu, bo bardzo lubię zakupy na Allegro, ta akcja bardzo mi się spodobała, a teraz mam wrażenie, że się że mną pogrywa. Proszę o wyjaśnienia. Pozdrawiam

oznacz moderatorów