anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Łączenie produktu z katalogiem produktów

hurtowniabios_pl
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, Proszę o rozwiązanie problemu związanego z wielowariantowością.

Jeśli otwieram https://allegro.pl/oferta/napoj-sojowy-naturalny-w-proszku-400g-mogador-14476786410?fromVariant=1530... albo napój sojowy błonnik i probiotyki, napój ryżowy i sojowy z plusem z tej samej kategorii: Supermarket Produkty spożywcze Napoje i Akcesoria Napoje w proszku to widać na miniaturce tylko napój sojowy naturalny, ryżowy oraz sojowy Plus do wyboru  i pod dołem "waga: 400g" a jeśli otworzę z tej samej kategorii, gdzie mam w sprzedaży napój gryczany, kokosowy, oraz pozostałe to widać wszystkie w miniaturce do wyboru. https://allegro.pl/oferta/napoj-gryczany-w-proszku-400g-mogador-12103414069

Jak zrobić żeby otwierając napój sojowy naturalny, błonnik i probiotyki, ryżowy i sojowy plus było widać pozostałe napoje do sprzedaży i dlaczego w tych 4 smakach widnieje waga a w pozostałych nie?

Stwarzając na nowo ofertę  muszę połączyć z katalogiem i łączem z ofertą, która już jest i nie rozwiązuje problemu, ponieważ każdy produkt ma już przypisany swój Kod EAN, tworząc nowy tylko się podpinam pod ten stworzony z kodem.

Mam te same napoje wystawione w kategorii Produkty spożywcze Produkty wegetariańskie i wegańskie Napoje roślinne i nie mam problemu z wielowariantowością i nie ma nawet "opcji: Waga: 400g", a dałem te same parametry i opisy jak w kategorii: Napoje w proszku.


Bardzo Proszę o pomoc co zrobiłem źle, bo klikając w "zgłoś ofertę błędnie powiązaną z produktem" nie rozwiązuję problemu.  Dziękuje.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@hurtowniabios_pl dzieje się tak, ponieważ te produkty są w różnych wariantach produktowych.
Aby to poprawić w pierwszej kolejności  połącz swoje oferty w zakładce Wielowariantowość. Jeśli po 24 godzinach nie zobaczysz zmiany – zgłoś nam to za pomocą formularza i prześlij wypełniony plik, szablon możesz pobrać z tego artykułu.

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

hurtowniabios_pl
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za odpowiedź.

oznacz moderatorów