anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Łączenie produktu z katalogiem

MAMY ROZWIĄZANIE!
hurtowniabios_pl
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

Chciałbym wystawić nowy produkt, konkretnie napój sojowy naturalny MOGADOR. Opakowanie ma 400g i nowy kod EAN, którego nie ma w katalogu na Allegro. Jest tylko skatalogowany Napój sojowy 500g Mogador oraz Napój sojowy naturalny 400ml zajac Mogador, z innym kodem EAN niż mój Napój sojowy naturalny Mogador 400g. Jest wymagane aby było połączenie z katalogiem. jednak nie przypisuje mi katalogu na, którym mi zależy:
Supermarket
Produkty spożywcze
Napoje i Akcesoria
Napoje w proszku
Napój naturalny Mogador.

Po wprowadzeniu Napój sojowy naturalny Mogador 400g przypisuje mi kod EAN i podpowiada produkt do wyboru Napój sojowy naturalny 500g albo Napój sojowy naturalny 400ml z innymi kodami EAN, których nie chce.

Co mogę zrobić aby mój nowy produkt z nowym kodem EAN, którego jeszcze nie ma został skatalogowany?
Dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
LEW433
#21 Demiurg#

Masz tam przycisk, zgłoś.

oznacz moderatorów
Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@LEW433 Co ma zgłosić? Oni chcą dodać nowy produkt a nie że obecne są błędne. Ty w ogóle czytasz, co komentujesz?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@hurtowniabios_pl Cześć. 🙂 Podaj mi proszę kod EAN nowego produktu, który chcesz wystawić

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
hurtowniabios_pl
#8 Zapaleniec#

Kod EAN: 8595054907358 Nazwa produktu: Napój sojowy naturalny w proszku 400g Mogador
Pozostałe parametry takie same jak w produkcie: Napój sojowy naturalny w proszku 500g Mogador. Producent z Czech zmienił gramaturę opakowania oraz kod EAN.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@hurtowniabios_pl Przechodzisz do formularza wystawiania i pojawia się jakiś błąd, komunikat? Co dokładnie się dzieje? 

Sprawdziłam ten kod EAN i powinieneś bez problemów utworzyć z nim nowy produkt w katalogu. Jeśli chcesz stworzyć nowy produkt, to musisz uzupełnić wszystkie dane w formularzu wystawiania i wystawić produkt. Tego kodu EAN nie ma w naszej bazie, zatem produkt w Katalogu utworzy się automatycznie. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
hurtowniabios_pl
#8 Zapaleniec#

Własnie stworzyłem nowy produkt. Napój sojowy w proszku naturalny 400g Mogador. Uzupełniłem wszystkie dane. Chodzi o połączenie z katalogiem, jest wymagane 100% aby zachować oznaczenie smart. Czy tworząc nowy produkt z nowym kodem zachowam 100% połączenia z kategorią i zachowam Smart.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@hurtowniabios_pl Tak, dodana przez Ciebie oferta będzie połączona z Katalogiem (z nowym produktem, który stworzysz). Zachowasz smarta. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
hurtowniabios_pl
#8 Zapaleniec#

Dziękuję bardzo za pomoc.

oznacz moderatorów