anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jest opcja usunięcia negatywa ze strony allegro wystawionego przez katalog łączenia?

AutoCzesci_MB
#8 Zapaleniec#

Witam, wystawiam w dziale motoryzacja-części karoseryjne. Wszystkie elementy wystawiamy w używane i uszkodzone w zależności od jakości towaru a już na pewno "do ponownego lakierowania". Kiedy wszedł ten system katalogowy a zanim się połapaliśmy o co chodzi, klikaliśmy wszędzie "łącz", tak właśnie przyjęliśmy negatywa na klatę 😞 błotnik wystawiony w używanych bo ładny z demontażu z tym że do ponownego lakierowania bo ryski były. Katalog połączył go z innym, takim samym model ale kolor: czarny. Staram się jak mogę, wszystko pokazuję na fotach każde uszkodzenie, każdy szczegół a i tak źle. Byłem zmuszony zrobić wszystkie aukcje na "odbiór osobisty" mimo że na wysyłce mi świetnie szło do czasu katalogu. Prosiłem kupującego o zmianę komentarza ponieważ zaistniała pomyłka i jeśli trzeba to zwrócę wszystkie koszty łącznie z wysyłką żeby było uczciwie (mam te smsy od kupującego). Kupujący odpisał między innymi że "w zwroty nie chcę się bawić" i taka to robota 😞 o pozytywy trzeba się ludzi prosić a i tak rzadko wystawiają za to do negatywów ręce się palą, teraz jest tak że mimo uczciwości łatwo można komuś sklep zamknąć nawet prowadzony przez kilka dobrej współpracy lat :(. Jesteśmy już zrezygnowani tą nienawiścią w ludziach, jakość sprzedaży spadła do poziomu (lepiej nie mówić) trudno, jak allegro nas odrzuci będziemy próbowali na innych portalach mimo że chcemy płacić za prowizje które nam w ogóle nie przeszkadzają tylko system jest zły że za jeden komentarz można się pakować. Pozdrawiam allegro 😞

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@AutoCzesci_MB Cześć! Dzięki za opisanie sprawy jednak nie do końca rozumiem, czego dokładnie oczekujesz. Możesz to doprecyzować? Wskaż proszę również takie kwestie jak numer oferty, itp. 

 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

AutoCzesci_MB
#8 Zapaleniec#

Numer oferty 14236093211 w sumie racja, świata nie naprawdę.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@AutoCzesci_MB Produkt, z którym jest powiązana wskazana oferta nie posiada żadnych opinii. Przykro mi, ale wziąć nie wiem, jak mogłabym Ci pomóc. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@w_kiwi Chodzi o negatywa.

@AutoCzesci_MB Od razu Ci powiem, że nic z tym negatywem nie zrobisz o ile kupujący sam go nie usunie ale mam też dobrą radę na przyszłość - wszystkie istotne informacje umieszczaj w opisie oferty.

Zakładki 'o sprzedającym' w zasadzie nikt nie czyta. W dodatku informacje w Twojej zakładce są bardzo, bardzo nieczytelne.

Jeśli element jest do lakierowania - napisz w opisie oferty, że jest do lakierowania. Nikt przecież nie będzie przeglądał innych zakładek, żeby szukać informacji dotyczących towaru samego w sobie.

Niestety ale sam jesteś tu sobie winny tej sytuacji.

oznacz moderatorów

AutoCzesci_MB
#8 Zapaleniec#

Mi chodziło o to że mój wystawiony produkt (Błotnik) został wystawiony w parametrach "do ponownego lakierowania", nie wiem jak to się stało że po kliknięciu przez kupującego w parametrach był już kolor czarny czyli tak zwany "do założenia bez malowania". Błotnik był ładny przez co kupujący nie chciał zwrócić a że model ciężej dostępny (audi a3 "SEDAN") to już w ogóle, z tym że do ponownego lakierowania. Otrzymałem negatywną opinię przez to że klient popatrzył na parametry (czarny) i myślał że nie będzie musiał malować. Ja tego błotnika nie wystawiałem jako "czarny" i myślę że bezpodstawnie otrzymałem negatyw ale już mi przeszło. Teraz mi Pani pomoże a jutro trafi się klient któremu podkładki będzie brakowało pod nakrętką, będzie kolejny negatyw i po sklepie. Jak już wspomniałem "świata nie naprawię" niech sobie będzie już jak jest. Dziękuję Pani za poświęcony mi czas pozdrawiam 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@AutoCzesci_MB Przykro mi, ale tutaj nie będę w stanie pomóc. Tak, jak radzi @komis-bell, na przyszłość najlepiej dodawać wszystkie informacje w opisie oferty. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@AutoCzesci_MB To, że część wymaga lakierowania to bardzo istotna informacja która powinna znaleźć się w treści oferty. 
Przecież kolor to jedna kwestia niezależna od tego czy element jest do lakierowania czy nie jest. 
Poza tym - to, że kolor wskoczył jako „czarny” nie zmienia tego, że ten czarny może wymagać właśnie lakierowania więc gdyby taka informacja się w opisie znalazła cała sytuacja nie miałaby miejsca 🙂

 

oznacz moderatorów