anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ktoś sprzedaje podróbki mojego towaru?

Etykietycrv
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.

Jestem producentem etykiet samoprzylepnych (Pakoflex), stworzyłem swój produkt w katalogu, do którego przypisana jest moja firma oraz mój nr EAN/GTIN. Jestem jedynym legalnym sprzedawcą tego produktu. Pojawiła się jednak oferta (nr *******), podpięta pod mój produkt, która sprzedaje podobne etykiety jako moje.

  1. W parametrach oferty sprzedający podaje nazwę mojej firmy, co jest nieprawdą, nie produkuję takich etykiet. Można sprzedawać podróbki?
  2. Oferta posiada tylko jedno zdjęcie, jest to zdjęcie mojego produktu z logo mojej firmy. Można używać logo cudzej firmy?
  3. Etykiety są gorszej jakości i mogą spowodować negatywne opinie o moim produkcie.

Napisałem prośbę do sprzedającego o odpięcie swojej oferty od mojego produktu, ale nie ma reakcji. Od ponad 2 tygodni regularnie wysyłam zgłoszenia do allegro poprzez różne formularze, ale brak reakcji. Od ponad 2 tygodni zgłaszam ofertę jako błędnie powiązaną z produktem, ale brak reakcji.

W tym tygodniu postanowiłem napisać tutaj, proszę o odpięcie oferty (nr *******) od mojego produktu.

Prawdopodobnie oferta jest przypięta przypadkowo/automatycznie i nie było tu złych intencji, dlatego nie podaję jej numeru jawnie.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Można sprzedawać, tu się liczy zysk, podpięty do katalogu!

oznacz moderatorów

Etykietycrv
#7 Wielbiciel#

Po wysłaniu kolejnego zgłoszenia oferta została zamknięta. Problem rozwiązany.

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

@Etykietycrv  niech zgadnę, sprzedawca z Chin.

oznacz moderatorów