anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można w końcu zrobić porządek z produktyzacją?

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Jak w temacie.W kategorii w której próbuję wystawić przedmiot EAN (GTIN) jest opcjonalny, jednak przy próbie stworzenia produktu wyskakuje okienko jak na zrzucie i przedmiotu wystawić nie można.Jedno przeczy drugiemu.

Czy możecie coś z tym zrobić?

Zrzut ekranu (23).png

Potem zdziwienie, że ludzie wpisują bzdury aby tylko przedmioty wystawić.

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@AptekaNatolinska Wiem, że nie będzie to odpowiedź jakiej oczekujesz, ale skonsultowałam ekspresowo Twój temat ze specjalistami od Katalogu i dostałam potwierdzenie, że znamy i pracujemy nad rozwiązaniem problemów związanych z wielosztukami.

Generalnie w kategorii, w której jest ten produkt, EAN jest parametrem identyfikującym i obowiązkowym, więc nie możemy np. zostawić produktu bez kodu EAN, z inną liczbą sztuk. Niestety, zgodnie z regulaminem GS1, każdy wariant produktu, uwzględniając liczbę sztuk w zestawie, powinien posiadać unikalny kod GTIN, stąd pracujemy jak rozwiązać tę kwestię w inny sposób. Na ten moment nie mam więc dla Ciebie gotowego rozwiązania, ale pracujemy nad nim, bo temat jest istotny. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

A może jeszcze odpowiesz, dlaczego taaaak dłuuuugo? Przecież provblem jest znany od "stuleci" a konkretnie od początków wdrażania produktyzacji czyli już kawał czasu. I co? No - pstro.  Informatyków macie zdolnych do tańca i do różańca, ale nie do tej czarnej roboty. Czuję nosem, że to komuś na górze nie chce się zatwierdzić .

Tak samo jak kwestia profilu zaufanego do wszelkich weryfikacji osobowych? kiedy dostaniemy tę możliwość????

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@AptekaNatolinska Masz rację, trwa to niestety długo, ale przygotowanie rozwiązania jest skomplikowane od strony technicznej. Pracujemy nad tym, ale nie mogę obiecać Ci konkretnej daty. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

wsciekły sie baby, przeniosły....

oznacz moderatorów

DMpanel
#9 Pomysłodawca#

GS1 i firma wiadoma, jest tu bogiem i może wszystko. Nie denerwuj się. Klęknij 🙂

 

oznacz moderatorów

krdro
#8 Zapaleniec#

Może wystarczy wstawiać "EAN" z pulii prywatnej GTIN13 - coś jak numer karty Moja Biedronka.

oznacz moderatorów