anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy myślicie, że to produkt marki Fizz?

gfurtak
#7 Wielbiciel#

Cześć, szukałem oferty na szatkownicę firmy Fizz i znalazłem za 145 zł od zaufanego sprzedawcy, wiele osób kupiło (https://allegro.pl/oferta/13w1-fizz-krajalnica-szatkownica-do-warzyw-nicer-9261152479). Ale patrząc dalej, znalazłem produkt teoretycznie dokładnie ten sam, tzn. ten sam opis, takie same opinie o produkcie, tylko sprzedawca inny i cena - 75 zł (https://allegro.pl/oferta/szatkownica-do-warzyw-krajalnica-tarka-14w1-13508024290). Trochę jest to dla mnie podejrzane, czy myslicie, że to jest jakiś scam? Tylko w takim razie, na jakiej podstawie allegro twierdzi, że to jest dokładnie ten sam produkt co ten za 145 zł (nawet opinie dot. produktu są takie same)?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

logario_ig
#12 Orędownik#

Jak dla mnie to po prostu podróbka. Niby to samo, ale w opisie oferty ani na zdjęciach żadnej informacji czy logo Fizz nie ma. Albo Allegro samo przypięło ofertę do produktu, bo się parametry zgadzały, albo sprzedawca przypiął ofertę specjalnie wiedząc, że Allegro i tak tego nie sprawdzi mając 100 milionów ofert.

oznacz moderatorów

gfurtak
#7 Wielbiciel#

Dzięki wielkie, faktycznie na zdjęciach nie ma loga, czyli Allegro się machnęło, czy jest jakiś sposób, żeby to zgłosić jako błąd?

oznacz moderatorów

logario_ig
#12 Orędownik#

Pod ofertą jest link "Zgłoś ofertę błędnie powiązaną z produktem", ale nie spodziewaj się czegokolwiek po działaniu tej funkcji. Ewentualnie "Zgłoś naruszenie zasad" i wypełnij formularz, wybierając że produkt to podróbka.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zadaj pytanie sprzedającemu czy to oryginał, masz wówczas potwierdzenie do reklamacji.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@gfurtak możesz zgłosić ofertę błędnie powiązaną z katalogiem, klikając "zgłoś ofertę błędnie powiązaną z produktem" jako parametr Marka jest podana marka Fizz, więc jeśli nie jest to oryginalny produkt, to nie powinien być połączony w katalogu z produktami tej marki. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@gfurtak poproś sprzedawcę tej tańszej oferty o podanie kodu EAN/GTIN sprzedawanego przez niego produktu.

oznacz moderatorów