anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawienie jednego MOJEGO produktu w różnych kategoriach - niepokrewnych

MAMY ROZWIĄZANIE!
skrytki
#7 Wielbiciel#

@la_nika  Witam serdecznie,

mam nie mały problem z wystawieniem aukcji. Porobiliście te katalogi i od tego czasu moim zdaniem jest więcej kłopotu niż pożytku. Jesteśmy producentem mebli ze skrytkami, naszym topowym produktem jest półka ze skrytką i przypisze ją do produktu jako półka w salonie i nie ma szans aby wystawić dokładnie tą samą półkę czyli ten sam produkt np. w biuro i reklama , meble biurowe i też np sejfy. To jest półka która spełnia rolę standartowej półki ale również schowka, skrytki czy sejfu bo ma zamek elektromagnetyczny. Moim zdaniem jednoczesnie powinienem mieć mozliwość wystawienie takiego produktu jako półka w przedpokoju, w salonie, w pokoju młodziezowym, półka w biurze i jako schowek czy sejf a nawet jako toalteka bo tak też panie kupują. Cz jest jakaś możliwość żeby powystawiać to w kilku kategoriach bez zmian w produkcie?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@skrytki gdy wystawiasz ofertę połączoną z produktem z naszego katalogu, znajdzie się ona w wybranej przez nas kategorii. Jeśli chcesz zmienić tę kategorię, możesz wybrać inną – ze zbioru kategorii podobnych, ponieważ podobne do siebie kategorie połączyliśmy w zbiory. W ramach takiego zbioru możesz wystawiać oferty połączone z tym samym produktem w różnych kategoriach. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
skrytki
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie, to nie jest niestety odpowiedź na moje pytanie 😞

wiem że mogę wystawić w podobnych kategoriach. Ale nie przewidzieliście chyba takiej opcji że ktoś może mieć produkt który pasuje do wielu odrębnych kategorii i tutaj się robią schody.

Robimy półki które mają wewnątrz ukrytą szufladę (skrytkę) zamykana na zamek elektromagnetyczny, taki produkt chciałbym wystawić w kategorii meble biurowe, sejfy i kasetki ale również półka w przedpokoju, w salonie, w pokoju młodzieżowym itd a to sa zupełnie inne kategorie i nie da się tego przypisać.

Za każdym razem musiałbym zgłaszać błąd w produkcie i zasugerować inna kategorię żeby  wystawić  w innej kategorii. Dodam że nasze skrytki sprzedajemy tylko my więc nikomu innego nie mieszamy w katalogu 🙂 Czy jest szansa żeby wystawic nasz produkt jednoczesnie w kilku różnych kategoriach - niepokrewnych?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@skrytki w takiej sytuacji powinieneś wystawić kilka ofert w takich kategoriach w jakich potrzebujesz, a aby poprawnie połączyły się z katalogiem to wystawiać je w ramach zbioru kategorii podobnych, o których pisała Ola. 
Jeśli w zbiorze dla tego produktu nie ma potrzebnych kategorii, napisz proszę do nas za pomocą tego formularza

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów