anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dlaczego brak odpowiedzi na czacie Allegro?

marzenaskotak
#1 Nowicjusz#

Nie uzyskuję odpowiedzi na czacie, lekceważenie klienta totalne. Uzyskanie odpowiedzi trwa kilka godzin. Chcę wiedzieć czy sprzedawca LAV-MAG zlecił mi zwrot za rzeczy, które sprzedał, a potem napisał, że nie ma ich na magazynie. Odzyskanie pieniędzy to koszmar. Pracownicy czatu do zdyscyplinowania albo system pracy do zmiany!

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@marzenaskotak a pisałaś do sprzedawcy ? a w przypadku braku kontaktu była założona dyskusja ? dopiero trzecim krokiem powinno być pisanie do allegro, są zawaleni pytaniami i pewnie nie ogarniają 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

marzenaskotak
#1 Nowicjusz#

oczywiścue, że tak. 

oznacz moderatorów

marzenaskotak
#1 Nowicjusz#
  • Brak towaru, brak pieniędzy, brak odpowiedzi w dyskusji. Po długich próbach - uzyskane połączenie telefoniczne że sprzedawcą i kolejna obietnicą zlecenia zwrotu. Ale nie sposób uzyskać informację, czy zwrot został zlecony. Zero reakcji na czacie. Jeśli pracownicy nie wyrabiają to znak, że trzeba zreformować system pracy. Zatrudnić więcej ludzi? Traktowanie klienta to skandal, a odzyskanie pieniędzy to czasochłonna walka.
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@marzenaskotak czyli sprzedawca nie oddał pieniędzy. Kiedy zlecił zwrot? Otrzymałeś email od allegro o zwrocie?

oznacz moderatorów

marzenaskotak
#1 Nowicjusz#

Nie wiem, czy zlecił. Jak mam uzyskać taką informację, skoro na czacie nikt mi nie odpowiada?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Ja preferuję kontakt e-mail za godzinę, za dzień, za tydzień ktoś wreszcie odpowie. Teraz pewnie mają urwanie głowy pytaniami o brak darmowych przesyłek z allegro family 😆

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@marzenaskotak Jak sprzedajacy zlecił zwrot przez Allegro to Allegro wysyła Ci maila, był mail? Nie było to nie zlecił zwrotu.

oznacz moderatorów