anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego obowiązkowy język dla polskich książek?

daniel_net_pl
#11 Animator#

@ko_alka @_HolaOla_  

Dlaczego zaczęliście wymuszać dla polskich książek podawania obowiązkowo, że jest w jakimś języku, skoro przecież jest kategoria Książki obcojęzyczne? 99,999% publikacji z polskim ISBN (początek 97888) jest w języku polskim. Robicie bardzo duże utrudnienia dla sprzedających, a dla kupujących jest to tylko zaśmiecanie parametrów. Po co w takim razie w ogóle te kategorie?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@daniel_net_pl Cześć. 🙂 Dzięki za sygnał! Przekazałam Twoje pytanie do odpowiedniego zespołu i dodamy domyślne zaznaczenie parametru "język".

Wartość parametru została wprowadzona 16 stycznia i posłuży nam do przebudowy kategorii książkowych. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

daniel_net_pl
#11 Animator#

Nie rozumiem tej odpowiedzi. Są kategorie z polskimi książkami i jedna z obcojęzycznymi. Po co w kategorii z polskimi podawać język? To może pójdziecie za ciosem i dla książek nie audio wprowadzicie obowiązkowe wypełnianie, że książka jest  papierowa”?

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@daniel_net_pl  Strach się bać co teraz wymyślą podczas przebudowy kategorii książkowych 🙄

_____________
Kama
oznacz moderatorów

g_rajnert
#12 Orędownik#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Jaki jest stan proponowanej przez Ciebie zmiany?

oznacz moderatorów

daniel_net_pl
#11 Animator#

A jak mam malowankę bez żadnego tekstu w środku, z tytułem Peppa Pig, to jaki język ustawić? Angielski czy polski? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@daniel_net_pl Masz rację — w przypadku kolorowanek ten parametr jest kłopotliwy, jednakże takie książeczki zawsze mają chociażby tytuł czy notę autorską w jakimś języku. Zależy nam, żeby parametr "język" obowiązywał we wszystkich kategoriach książkowych. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

daniel_net_pl
#11 Animator#

@ko_alka 

Dla kategorii Książki obcojęzyczne jak najbardziej, a nawet obowiązkowe, dla pozostałych podkategorii, czyli domyślnie książek polskich to po prostu absurd.

oznacz moderatorów