anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Elektronarzędzia - systemy akumulatorowe

pawel007_gw
#8 Zapaleniec#

Wyszukiwarka z kategoriami jest ok, bo są najważniejsze informacje (producent, zasilanie akumulatorowe, napięcie akumulatora).

Coś czego brakuje to możliwość filtrowania po systemach akumulatorowych. Wielu użytkowników domowych i profesjonalnych ma jakieś akumulatory i baterie w domu, do których mogłoby dokupić urządzenie i współdzielić baterię. Obecnie to wymaga przeszukania Google i forów dyskusyjnych co do czego pasuje. Jakbyście mogli dorzucić kategorię system zasilania to wydaje mi się, że ułatwiłoby to życie mi i wielu innym osobom. To idzie też w parze z celami UE standaryzacji i obniżenia kosztów oraz produkcji elektrośmieci.

Baterie i akumulatory mają ograniczony czas przydatności, więc nie warto przepłacać za coś co będzie leżało albo będzie sporadycznie używane.

Przykład:

Bosch ma dwa systemy 18V - dla serii zielonej (power for all) i niebieskiej (Amp share),  które są używane przez innych producentów. Inni mają swoje systemy Makita, Ryobi, DeWalt.

Dyskusja z Pepperka: https://www.pepper.pl/share-deal-from-app/639752

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@pawel007_gw Cześć 🙂 Rozumiem, że chodzi tutaj głównie o kategorię "Akumulatory do elektronarzędzi"? 

Zgłoszę potrzebę dodania parametru "Typ akumulatora", ale potrzebuję więcej informacji. Jakie opcje oprócz wymienionych (Flexible Power System i System Power for ALL) potrzebowałbyś w tym parametrze? 

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@ko_alka  "potrzebuję więcej informacji. Jakie opcje oprócz wymienionych (Flexible Power System i System Power for ALL) potrzebowałbyś w tym parametrze? "

O..jejku....  to  każdy  klient może  sobie zamówić właściwe dla swoich potrzeb opcje wyszukiwania, opcje w kategoriach?

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony że tak dbacie o klientów  😍

A mi się zawsze wydawało że zatrudniacie fachowców którzy decydują które parametry są ważne i potrzebne.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@br. Nie ja podejmę decyzję, czy taki parametr powstanie, ale chętnie przekażę sugestię — być może w przyszłości rozbudujemy opcję filtrowania w tej kategorii. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów