anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy wystarczy zgłosić źle powiązany z katalogiem

MAMY ROZWIĄZANIE!
Chorzowiak
#10 Popularyzator#

Chciałem kupić karto  2500szt/5ryz papieru ksero.

Na aukcjach:

13809507557
13927217733
13507953584
13138410373

Niby pisze 2500szt opis a w parametrach aukcji 5 ryz a jednak sprzedają ryzę/500szt

Wiem: czytać małe literki i do ostatniej linijki opisu  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Chorzowiak wskazane oferty nie są powiązane z katalogiem produktów Allegro, więc to sprzedający mają błędnie uzupełnione parametry jeśli sprzedają jedną ryzę, a w parametrach jest informacja o 5 ryzach. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Chorzowiak
#10 Popularyzator#

@la_nika w wyszukiwarce takie oferty wprowadzają w błąd i jak ktoś szybko chce kupić to przy dostawie się zdziwi.

Jest spory odsetek takich ofert (nie tylko papier) i nie da się już zrobić jak kiedyś w wyszukiwarce "kup" bez uważnego czytania całego opisu a czasem i dopytania sprzedającego.

Najgorsze że nie ma szybkiego mechanizmu by aukcja została edytowania przez sprzedającego. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Chorzowiak rozumiem, dziękuję za zgłoszenie.
W takiej sytuacji można albo zgłosić naruszenie zasad i wybrać powód "zgłoś naruszenie dotyczące opisu oferty" i "nieprawidłowe parametry", inną możliwością jest skontaktowanie się ze sprzedającym. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Chorzowiak
#10 Popularyzator#

@la_nika Właśnie jedną z 4 aukcji postanowiłem poprawić i napisać do sprzedającego. Dowiedziałem się że to wina allegro

(post 14:05 min temu) 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak to wina katalogu Allegro, ale za to co jest w ofercie odpowiada sprzedajacy.

oznacz moderatorów
Chorzowiak
#10 Popularyzator#

@la_nika  wystawiający odpisał

"tak bo to parametry po kodzie ean które wstawia allegro . ja tego nie jestem w stanie zmienić (opis w

Screenshot_20230815_132445_com.android.chrome.jpg

parametrach) . natomiast w opisie jest napisane ze 1 ryza

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Chorzowiak, ale wskazane oferty (jeśli to jedna z nich) nie są połączone z katalogiem Allegro, więc nie jest to kwestia EANu. Chyba że produkt, był wcześniej powiązany (zaczytały się parametry) i później produkt został odłączony, a sprzedający ich nie poprawił.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów