anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak poprawnie połączyć swój produkt i wprowadzić właściwe dane do katalogu

mmdesign_pl
#1 Nowicjusz#

Próbuje dodać produkt do kategorii "ochraniacze" (Dziecko). System wymusza na mnie dodanie produktu do katalogu allegro z istniejących ofert. Gdy to robię zaczytuje się dane najbardziej zbliżonej oferty - jednak nie do końca prawdziwe z moimi danymi. Nie nogę sobie z tym poradzić. Bez dowiązania  mojego produktu z katalogiem nie mogę wstawić oferty. Dodam, ze produkty wykonywane są ręcznie, nie mamy kodów GTIN

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mmdesign_pl przykro mi, ale jeśli podanie kodu EAN jest wymagane to konieczne będzie podanie EANu.

Za przydzielenie numeru GTIN (EAN) dla produktu odpowiedzialna jest firma, która jest właścicielem nazwy handlowej produktu (marki), niezależnie gdzie i przez kogo został on wyprodukowany. Są to m.in.:

  • Producent lub Dostawca: firma produkuje lub zleca produkcję innej firmie, sprzedaje towar pod swoją nazwą handlową (marką),
  • Importer lub Hurtownik: firma zleca produkcję innej firmie; sprzedaje towar pod swoją nazwą handlową (marką) lub firma, która zmienia produkt (np. poprzez zmianę opakowania produktu),
  • Detalista: firma zleca produkcję i sprzedaje towar pod swoją nazwą handlową (marką).

Jedynym źródłem poprawnych numerów GTIN jest organizacja GS1.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów