anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak produktyzować bez EAN?

TakaTabaka
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, 
mam pytanie o produktyzację w kategorii kolekcje i sztuka. Np. fajki drewniane. 


W kategorii fajki drewniane sprzedawane jest rękodzieło. Fajki robione są często ręcznie przez lokalnych rzemieślników, którzy nie nadają indywidualnym produktom kodów kreskowych.


Wykupiłem pakiet kodów żeby móc te produkty łączyć z, pożal się boże, katalogiem produktów. Jednak oferty są rozłączane bo kod nie jest zarejestrowany w GS1. 
Proszę o informacje jaka jest wizja sprzedaży rękodzieła w Państwa serwisie? Czy jest to już ostatnia prosta i takie produkty będą musiały być sprzedawane na innych portalach bo na Allegro nie ma dla nich miejsca? 

Jak rozumiem 1 lipca takie produkty wylecą z serwisu przez brak połączenia z katalogiem. 


oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

TakaTabaka
#9 Pomysłodawca#

PS. Już kiedyś o to pytałem, wtedy dostałem odpowiedź że na pewno kody kreskowe w tej kategorii nie będą wymagane więc można spokojnie tworzyć produkty : ) 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak na innych albo na AL.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@TakaTabaka kiedyś słowo klucz a z tego co kojarzę to allegro uparło się od lipca połączyć z katalogiem wszystkoooooo i nie ma zmiłuj np monety będą miały mieć eany lol co do kodów ean widocznie kupiłeś jakieś lipne jakby były z bazy gs1 to stworzyłbyś produkt nowy do katalogu

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@TakaTabaka przykro mi, obowiązkowość parametrów w tym przypadku rzeczywiście została zmieniona, obecnie w kategorii (nr 126062obowiązkowe parametry to "Marka" i "EAN".
Aby kody EAN działały prawidłowo konieczne jest wykupienie ich i zarejestrowanie w GS1 Polska. Jeśli nie chcesz tego robić, to pozostaje wystawianie ofert na Allegro Lokalnie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów