anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak stworzyć nowy produkt?

good_better_best
#8 Zapaleniec#

Chciałem wystawić pościel w kategorii 28120. Produktu z moim EANem nie ma w bazie Allegro. Po wypełnieniu całego formularza dostaję komunikat: "Wystąpił błąd - Nie możesz wystawić oferty bez powiązanego produktu w tej kategorii. Wybierz z katalogu lub utwórz nowy produkt i połącz go ze swoją ofertą." Niestety nie widzę żadnej możliwości dodania tego produktu do katalogu. Wktórym miejscu mogę dodać nowy produkt?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@good_better_best Dodaj proszę zrzuty ekranu z całego formularza. Zrzuty powinny obejmować cały ekran wraz z paskiem adresowym, datą i godziną. Skonsultuję to z naszym Działem Technicznym. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

good_better_best
#8 Zapaleniec#

01.jpg02.jpg03.jpg

oznacz moderatorów

good_better_best
#8 Zapaleniec#

09.jpg

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@good_better_best Dziękuję! Skonsultuję to z naszym Działem Technicznym i wrócę tutaj z odpowiedzią. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@good_better_best Produkt o wskazanych parametrach już istnieje i jest to https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/produkt/zglos-blad/ed73a992-9ef6-46d2-b6b6-f47bbdb03443. Możesz go wyszukać. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

good_better_best
#8 Zapaleniec#

Niestety nie da się tego produktu wyszukać. Wyszukiwanie po numerze EAN kieruje do innego produktu a wyszukiwanie po podanej nazwie daje wynik: "nie znaleźliśmy ofert". Skany poniżej.

oznacz moderatorów

good_better_best
#8 Zapaleniec#

wyszukiwanie po ean 1/3wyszukiwanie po ean 1/3wyszukiwanie po ean 2/3wyszukiwanie po ean 2/3wyszukiwanie po ean 3/3wyszukiwanie po ean 3/3

oznacz moderatorów

good_better_best
#8 Zapaleniec#

wyszukiwanie po nazwie produktuwyszukiwanie po nazwie produktu

oznacz moderatorów

good_better_best
#8 Zapaleniec#

wyszukiwanie w katalogu po kodzie ean.jpgwyszukiwanie w katalogu po nazwie produktu.jpg

oznacz moderatorów

good_better_best
#8 Zapaleniec#

04.jpg05.jpg06.jpg

oznacz moderatorów

good_better_best
#8 Zapaleniec#

07.jpg08.jpg

oznacz moderatorów