anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak usunąć produkt z Katalogu produktów Allegro?

Norbertinum
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Jeśli stwierdzisz, że twoja oferta powinna być połączona z innym produktem z Katalogu otwórz ją w formularzu wystawiania. Na karcie produktu kliknij Zmień, a następnie Usuń produkt z oferty

oznacz moderatorów

kat-eko
#1 Nowicjusz#

Witam a co jeśli jest tylko jeden produkt w katalogu allegro a nie chcę z nim powiązać oferty, ponieważ miałem wcześniej wystawiony bez powiązania, natomiast bez powiązania nie mogę wznowić oferty? Kto może usunąć produkt z katalogu allegro jeżeli ten produkt jest nieaktualny?

 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@kat-eko jeśli produkt nie jest odpowiedni, możesz stworzyć nowy. Jedyne co należy wykonać to uzupełnić wszystkie parametry podstawowe. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

kat-eko
#1 Nowicjusz#

Zrobiłem tak wystawiająć produkt jakiś czas temu. Miał ten sam numer SKU co produkt z katalogu Allegro ale inny nr EAN. I to tak funkcjonowało bez łączenia z katalogiem allegro. Na tydzień wyłączyłem oferty bo miałem urlop. Wznowiłem wszystkie oprócz tych co nie były połączone z katalogiem Allegro.

oznacz moderatorów

electronite
#2 Obserwator#

A ja chce usunąć zdjęcie z katalogu - nad którym pracowaliśmy dużo czasu i kosztowało pieniążki a teraz inni wystawiający je używają, niech używają własnych,,,

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@electronite Zgodnie z pkt 5.1. Regulaminu Allegro z momentem wprowadzenia informacji lub danych do treści Oferty, Spółka nabywa uprawnienie do korzystania z nich, w szczególności do posługiwania się nimi w dowolny sposób, w każdym czasie, według własnego uznania. 

Jeśli chcesz usunąć produkty czy zdjęcia z produktów, które dodałeś do Katalogu, powinieneś rozwiązać umowę z serwisem.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

electronite
#2 Obserwator#

Ma Pani racje zgodnie z tym pkt 5.1. prawa do korzystania nabywa Wasza spółka a nie inni oferenci do kradzieży praw autorskich. Nie ma tutaj możliwości przekazywanie w dowolny sposób praw autorskich należących do innych -na kolejnych używających... ten regulamin nie ma kompletnie podstaw prawnych

oznacz moderatorów

electronite
#2 Obserwator#

zrobimy zgłoszenie do urzędu kontroli konkurencji i konsumentów aby się wypowiedzieli w tej sprawie, ten katalog z wykorzystaniem zdjęć i teksów bez faktycznych zgód ich autorów a z pozycji Waszej siły prawie monopolisty, może Was kosztować ogromne pieniążki

oznacz moderatorów

_CottonApe_
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Bardzo ciekawe jestem opinii UOKiK. Proszę o informowanie w sprawie.

 

pozdrawiam

oznacz moderatorów