anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zgłosić konkurencje - wystawiono towar niezgodny z kodem EAN

MAMY ROZWIĄZANIE!
kasiapob
#8 Zapaleniec#

Jak zgłosić konkurencję, która wystawiła towar niezgodny z kodem EAN?
Podpięto inny towar pod ten kod EAN, produkt jest tanszy i inny, i jeśli ktoś go kupi i negatywnie oceni to wpadnie to jako opinia do produktu, który ja sprzedaje.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kasiapob Na stronie oferty znajdziesz link: "Zgłoś ofertę błędnie powiązaną z produktem". Kliknięcie w niego spowoduje przesłanie zgłoszenia do zespołu, który zweryfikuje czy powiązanie jest prawidłowe.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Na dole po lewej stronie oferty:

LEW433_0-1672414878457.png

 

oznacz moderatorów
kasiapob
#8 Zapaleniec#
dziekuje 🙂
oznacz moderatorów
kasiapob
#8 Zapaleniec#

dziekuje 🙂

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@kasiapob takie życie i taki katalog , może kiedyś i Ty będziesz zmuszona tak zrobić .

oznacz moderatorów
kasiapob
#8 Zapaleniec#

wystarczy dodac nowy produkt, a nie podpinac się pod błędny 🙂 szczegolnie, że na zdjęciu produktu u konkurencji widzę kartonik z innym EANem

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

nie @kasiapob jeśli w katalogu istnieje produkt o określonym EAN to nie utworzysz nowego produktu , a system polączy Twoją ofertę z produktem , a co zrobisz jak w katalogu parametry są błędne ??? a zakupilaś dużo towaru , a błedy z katalogu będą rodzić konflikty z klientami , no co zrobisz .... poszukasz produktu w katalogu , którego parametry są takie same lub zbliżone do Twojego towaru nie zwracając uwagi na EAN , a zgłaszanie błędów to walka z wiatrakami . Pzyjdzie czas zrobisz to samo co uzytkownik ,którego masz zamiar zgłosić .

oznacz moderatorów
kasiapob
#8 Zapaleniec#

Jest nowa opcja przy wystawianiu produktu - zgłoś błąd w produkcie. Może wówczas zgłosić te błędne parametry.
On wystawił produkt o EAN, który jeszcze nie widnieje na allegro w ogóle, więc mógł go dodać jako nowy, ale albo mu się nie chciało, albo podpiął się, pod produkt, który już ma opinie, albo robił to jakimś automatem.

Sama raz podpięłam źle przypadkiem, bo sprzedaje produkty, które różnią się wyłącznie odcieniem. 

Zresztą nie pytałam o to, czemu on to zrobił lub czy warto, tylko zwyczajnie jak to się robi i czy w ogóle się da. 🙂 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@kasiapob na koncie mam ponad 20 zgłolszń błędów , a zaakceptowany 1 / słownie - jeden / pomimo przesyłanych zdjęć jednoznacznie wskazujących na błąd w katalogu , w końcu odpuściłem , łączę jak opisałem wcześniej .Głównym problemem jest waga  , pojemność , ilość w opakowaniu , co ostatnio producenci nagminnie modyfikują pozostawiając ten sam EAN , natomiast w katalogu tytuł wskazuje inną wartość niż jest aktualnie w produkcji .

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

to jest norma, w motoryzacji wszystkie oceny są już od dawna pomieszane i poplątane, bo podpięcia są błędne. Ale tego nie da się naprawić, bo nikt z pracowników allegro tego nie zweryfikuje, bo nie posiadają odpowiedniej wiedzy do tego. To czysta fikcja.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów