anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Katalog produktów.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Brele
#8 Zapaleniec#

Wystawiam na sprzedaż swój produkt orginalny,który nie jest nigdzie na świecie produkowany.W waszym katalogu są podobne, ale to nie to samo. Jestem osobą prywatną nie producentem.Skąd mam wziąść EAN?

Jak dodać mój produkt do katalogu bez EAN?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
LEW433
#21 Demiurg#

Wystawić na Allegro Lokalne albo kupić EAN.

oznacz moderatorów
Brele
#8 Zapaleniec#

Będę kupował EAN z powodu 1 produktu zrobionego co 2 miesiące?Chyba nie myślisz poważnie.

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Możesz podpiąć się pod inny podobny lub wykupić EAN a jego koszt wliczyć w wartość przedmiotu .

oznacz moderatorów
Brele
#8 Zapaleniec#

Jak się mogę podpiąć pod inny produkt,przecież nie będzie się zgadzał EAN ,parametry i wygląd.

 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Brele nie proponuję takiego rozwiązania, bo Twoja oferta zostanie odpięta od tego produktu, a po 7 dniach może zostać całkowicie usunięta. Jeśli nie posiadasz kodu EAN i nie chcesz go wykupować, możesz wystawić swój przedmiot na Allegro Lokalnie, gdzie nie ma obowiązku podawania kodu EAN. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Brele
#8 Zapaleniec#

OK.Dowiedziałem się wszystkiego,mam 67 lat i na Allegro jestem parę dobrych lat i kiedyś takich żeczy tutaj nie było.Było proste coś sprzedać i kupić.Ale zawsze znajdą się mądre głowy,które wymyślają nowe procedury ,które zamiast ułatwić procesy, to je bardziej komplikują.

oznacz moderatorów
ZakardstylKW
#8 Zapaleniec#

Zgadzam się,ja sprzedaję już ok 10 lat,dla mnie to powiązanie ofert tylko wprowadziło zamęt i dodatkowe koszta by wykupić kody bo jeden to za mało u mnie gdzie tworze własne rzeczy,każda inna .....no szkoda

oznacz moderatorów
MarcinSaks
#8 Zapaleniec#

Zrób jak 90% sprzedawców dodaj cokolwiek 🙂 Ja to przerabiam jak mam wystawione swoje piloty (oryginał LG) a pod kod EAN (tu akurat nadał go producent, choć przy pilotach jest to niespotykane może na 100 modeli LG to tylko te co są dostępne w sklepach typu Media itp. obecnei 4 szt, reszta nie ma nadanego kodu EAN nawet przez producenta) Prosty przykład: https://allegro.pl/kategoria/piloty-oryginalne-63490?string=pilot%20lg%20an-mr20ga  A co allegro na to? Ano nic ma być EAN... a że nie jest zgodny z przedmiotem to już ich nie interesuje 🙂

oznacz moderatorów