anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Komentarze wybranego produktu...

elodawid
#10 Popularyzator#

Witam, gdzie się podziała opcja w komentarzach, chodzi o zaznaczenie pokaż komentarze tylko tego zakupionego produktu, czy jakoś tak to było, gdzie ta opcja?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@elodawid Cześć 🙂 To miejsce się nie zmieniło. Możesz do niego przejść z odnośnika do ocen pod tytułem, a także w dolnej części oferty:

ko_alka_0-1716211528730.png

ko_alka_1-1716211554523.png

Być może produkt, o którym mówisz, nie ma jeszcze żadnych komentarzy. 

 

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

elodawid
#10 Popularyzator#

Mi chodziło w miejscu gdzie się wystawia komentarze dla sprzedających, a nie opinia czy recenzja produktu...Jak się przeglądało komentarz to była opcja pokaz komentarze tylko wybranego produktu.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@elodawid W tytule piszesz o komentarzach dotyczących produktu, nie sprzedającego, a to dwie różne rzeczy. 

Żeby sprawdzić oceny sprzedającego, przejdź do zakładki "O sprzedającym" i stamtąd przejdziesz do wszystkich ocen sprzedającego. 

ko_alka_0-1716297285051.png

ko_alka_1-1716297336439.png

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

elodawid
#10 Popularyzator#

Tak w tym miejscu gdzie komentarze sprzedającego była taka funkcja, np wchodziło się w jakiś sprzęt potem w oceny sprzedającego i była opcja pokaż komentarze tylko tego przedmiotu,i wtedy pokazywało komentarze tylko przedmiotu który mnie interesuje, I to było fajne, I zniknęła ta funkcja taka fajna i przydatna...

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Wszystko co dobre i przydatne stąd znika a współczesne "udogodnienia " tylko sieją zamęt.

oznacz moderatorów