anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Komunikat "Nieprawidłowy kod EAN"

E-KOWALCZYK
#8 Zapaleniec#

Nie mogę wystawić produktu z powodu komunikatu o nieprawidłowym kodzie EAN : Wystąpił błąd - Podany EAN (GTIN) jest niepoprawny. Podaj EAN (GTIN), który istnieje w bazie GS1. Dowiedz się więcej https://help.allegro.com/sell/pl/a/parametry-w-allegro-aMZKj37Vauq?marketplaceId=allegro-pl#czym-jes... (ConstraintViolationException.GtinNotExistsInGtinParameter parameters)

Produkt został zweryfikowany u producenta i kod EAN jest poprawny, mimo to nie mogę go wystawić. W jaki sposób mogę wystawić produkt, dodając go do bazy allegro, jak zgłosić istnienie takiego.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@E-KOWALCZYK poproszę o kod EAN tego produktu. 
Jeśli nie będzie go w bazie GS1 Polska, wystawienie oferty na Allegro nie będzie możliwe. Kody muszą pochodzić z bazy GS1 Polska, wówczas pozostanie zgłosić się do producenta, aby te kody wykupił. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

E-KOWALCZYK
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,
chodzi o trzy produkty, które są w sprzedaży u wielu dostawców od lat, potwierdzone u producenta czyli w firmie CAPAROL. Chodzi o:

CAPAROL DisboPROOF 705 Poly 2KD 2-składnikowa grubowarstwowa masa bitumiczna z wypełnieniem polistyrenowym 30L = pojemnik kombi: 26L składnik masy (A) + 4L składnik proszkowy - utwardzacz (B)- EAN 4002382040113, kod producenta 980191

CAPAROL DisboPROOF 707 Bitu 2KD 2-składnikowa grubowarstwowa masa bitumiczna 30kg: 22kg składnik masy (A) + 8kg utwardzacz (B) EAN 4002382040144, kod producenta 980194

CAPAROL DisboPROOF 700 Bitu Primer Wodorozcieńczalny podkład bitumiczny do grubowarstwowych systemów bitumicznych 25kg/op EAN 4002382040151, kod producenta 980197

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@E-KOWALCZYK Podane kody EAN nie są zarejestrowane w bazie GS1 (https://www.eprodukty.gs1.pl/catalog)  

Zrzut ekranu 2024-06-5 o 11.09.34.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

E-KOWALCZYK
#8 Zapaleniec#

Dziękuje za odpowiedź ale to już zdążyłam sprawdzić. Nadal nie wiem jak wystawić na aukcję produkt, który jest w obrocie handlowym, a którego nie ma w Państwa bazie.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@E-KOWALCZYK Musisz zarejestrować produkt w bazie GS1 - albo skontaktuj się z producentem, albo zarejestruj kody we własnym zakresie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów