anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moje zdjęcia zostały udostępnione przez innego sprzedającego

MAMY ROZWIĄZANIE!
leszek_stefan
#8 Zapaleniec#

witam czy to legalne okradanie mioch fotek i opini na pańskiej stronie sprzedażowej ?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
kostas11
#21 Demiurg#

@leszek_stefan napisz jaśniej, opinie i zdjęcia są allegro przypisane do jednego produktu i wyświetlają się wszystkim sprzedającym dany produkt i podpiętych pod katalog 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
leszek_stefan
#8 Zapaleniec#

 to mogą kopiować moje opinie i fotki , chociaż nie kupiłem od danego allegrowicza przedmiotu ?

oznacz moderatorów
leszek_stefan
#8 Zapaleniec#

wchodzę sobie na stronke Allegro , bo chciałem kupić prezent ... a tu w opisie moje fotki i opinie od tv którego nie kupiłem od allegrowicza. zaporzyczył je sobie ? czy to legalne

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Udostępniając zdjęcia swojego produktu w katalogu to zezwalasz innym na korzystanie z Twoich zdjęć i Twojej pracy włożonej w ich zrobienie .Allegro nie widzi nic złego aby inni ,którym się tego nie chce robić wykorzystywali Twój materiał.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@leszek_stefan jeśli uważasz, że sprzedający ukradł Twoje zdjęcia możesz to zgłosić za pomocą tego formularza. Natomiast z opisu wynika, że masz na myśli katalog produktów, a zgodnie z naszym regulaminem, publikując w Allegro dane (w tym zdjęcia) w ofercie, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie przez Allegro (pkt 5.5 Regulaminu Allegro). Jeżeli chodzi o usunięcie z naszej bazy danych produktów lub spełniających standardy zdjęć, jedyną okolicznością, która by to umożliwiała jest rozwiązanie umowy z nami.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
leszek_stefan
#8 Zapaleniec#

rozumiem , temat do zamknięcia

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Wiele o tym tu pisano ale nic z tym nie zrobisz akceptowałeś regulamin a tam jest że mogą wykorzystać twoje zdjęcia.

oznacz moderatorów