anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę dodać produktu do katalogu

ewanap
#7 Wielbiciel#

Próbuję dodać produkt ze sklepu woocommerce, i stworzyć nowy, w katalogu produktów. Kod EAN przeszedł walidację jako poprawny. Jednak otrzymuję błąd:

Aukcja nie została wystawiona: Wystapił błąd przy dodawaniu produktu do katalogu allegro, komunikat błędu to: An error has occurred. Brak lub niepoprawna wartość w polu language.. Jeżeli produkt nie może zostać dodany automatycznie do katalogu sprawdź parametry produktu lub wybierz produkt z katalogu jeżeli został uprzednio dodany.

Proszę o podpowiedzi, gdzie może być pole "language"?

Kategoria Chusty i Apaszki 🙂

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ewanap Podaj proszę o jaki EAN chodzi i prześlij zrzut ekranu z widokiem komunikatu o błędzie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ewanap
#7 Wielbiciel#

Kod EAN 4035419105929 (może dlatego że niemiecki?)

błąd.png

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ewanap Niestety na podstawie podanych informacji nie udało mi się ustalić przyczyny problemu. Proszę Cię o przesłanie zrzutów ekranu z widokiem całego uzupełnionego formularza. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ewanap
#7 Wielbiciel#

zrzut.jpg

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ewanap Jak rozumiem, korzystasz z zewnętrznego programu do wystawiania. W tej sytuacji proszę Cię o kontakt z obsługą tamtej aplikacji. Powinnaś uzyskać pomoc. Z naszej strony sugeruję, żebyś sprawdziła czy problem się powtórzy przy wystawianiu przez formularz sprzedaży Allegro.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

led-lustra
#2 Obserwator#

mam dokładnie ten sam błąd. 

oznacz moderatorów

ewanap
#7 Wielbiciel#

czy masz wtyczkę allegro od wpdesk? Nie wiem czy to ona powoduje błąd... Czy może wtyczka ean for woocommerce? Albo sam woocommerce..

oznacz moderatorów

led-lustra
#2 Obserwator#

tak od wpdesku. zgłosiłem im to i czekam na info. po stronie allegro nie widzę błędów. api działa poprawnie a błąd wygląda z **piiip**. ja takiej wytyczki nie miałem do eanu, importowałem sku z pliku przez mysql. nie wiem o jakie pole mu chodzi. 

oznacz moderatorów

ewanap
#7 Wielbiciel#

Dzięki, w takim razie też piszę do wpdesk

oznacz moderatorów