anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie mogę poprawnie wystawić obuwia

ppwitmar_pl
#7 Wielbiciel#

Dla czego nie mogę wystawić nowego produktu wystawiłem  Obuwie robocze półbuty CXS Cluster S3 rozmiar 37 a już rozmiar 38 chcę bym się połączył z katalogiem  Obuwie robocze półbuty CXS Comet O2 rozmiar 38 jak to jest całkiem inne obuwie 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ppwitmar_pl Czy próbowałeś dodać nowy produkt do katalogu? Sprawdź tutaj jak to zrobić.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ppwitmar_pl
#7 Wielbiciel#

Witam, 

Nie rozumiem jak mam wystawić produkt bez połączenia.  

Wystawiam z wystaw przez formularz 

Wpisuje wszystkie nowe dane: 

nazwa produktu, 

producent, 

kod producenta, 

kod ean, 

rozmiar itd. po wystawieniu prawidłowo produktu w rozmiarze 37 nie łączy się z katalogiem, a jak chce dodać produkt 38 to allegro chcę bym połączył całkiem z innym butem inna nazwa model, kod produktu, kod ean. w załączniku przesyłam zrzut ekranu. Nie rozumiem. Jak się wystawia nowy produkt to powinno się przyjemnie wystawiać a tu już nie pierwszy raz mamy taką sytuację.  

CXS Cluster .jpg

oznacz moderatorów

ppwitmar_pl
#7 Wielbiciel#

A jak dam nie łącz z katalogiem to nie wystawi produktu 

oznacz moderatorów

ppwitmar_pl
#7 Wielbiciel#

A jak połączę to całkiem inne dane produktu są 

CXS Cluster 1.jpg

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ppwitmar_pl oferty muszą być połączone z katalogiem produktów Allegro. Jeśli zaproponowany produkt nie odpowiada parametrom wystawianej oferty możesz albo utworzyć nowy produkt podczas wystawiania oferty, wówczas na formularzu wystawiania, wybierz proszę "kontynuuj bez wybierania produktu" i uzupełnij wszystkie parametry podstawowe lub jeśli w katalogu produktów jest błąd i np. kod EAN się zgadza, ale pozostałe parametry  nie, możesz zgłosić błąd w produkcie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów