anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę wznowić oferty.

magazyneurositex
#7 Wielbiciel#

Witam, mam problem. Nie mogę wznowić jednej z moich ofert. Przy próbie wznowienia wyskakuje komunikat

" kategoria oferty (90083) nie pasuje do kategorii produktu (90080)"

Nie rozumiem tego ponieważ nazwa kategorii na aukcji i w katalogu jest ta sama. 

Produkt wystawiony od dwóch lat, pierwszy raz taki problem. Proszę o pomoc co zrobić w tym temacie ponieważ nie chce stracić tej aukcji.

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

pinsplash
#21 Demiurg#

@magazyneurositex od 01.08 w niektórych kategoriach musisz mieć 100% powiązania. Tutaj mogło coś nie zagrać. Dlatego się nie wznowiła. Spytamy : @k_owczarek1 

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@magazyneurositex i nie wznowisz , konieczność połączenia z katalogiem . Możesz 

1. wystawić ofertę jako nową i powiązać z katalogiem

2, zwrócić się do allegro o przeniesienie oferty do właściwej kategorii i połączyć .

 

oznacz moderatorów

magazyneurositex
#7 Wielbiciel#

Zgłosiłem, mam nadzieje ze cos z tym zrobią, nie chce wznawiać jako nową bo nie chce stracić ocen i komentarzy pod aukcją. Nie rozumiem tylko dlaczego nagle taki problem skoro produkt cały czas był połączony z katalogiem. 

Dziękuje za pomoc

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@magazyneurositex trzeba zaczekać , otrzymasz stosowną wiadomość i możliwość pełnego edytowania oferty .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@magazyneurositex abym mogła sprawdzić to dokładnie, podaj proszę numer tej oferty 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

magazyneurositex
#7 Wielbiciel#

Numer oferty: 10717760160

Dziękuje🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@magazyneurositex dziękuję! Produkt w katalogu obecnie jest w niefortunnej kategorii "Pozostałe" (90080), zgłosiłam błąd w produkcie i prośbę o zmianę kategorii na kategorię Twojej oferty, czyli "Klatki i woliery" (90083). Poproszę Cię jeszcze o chwilę cierpliwości, gdy otrzymam informację na ten temat wrócę do Ciebie z potwierdzeniem, że kategoria produktu została zmieniona 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

magazyneurositex
#7 Wielbiciel#

W takim razie czekam na wiadomość. Jeszcze raz dziękuje za interwencje:)

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@la_nika 

To są jakieś jaja. U mnie połowa książek w tajemniczy sposób ląduje w tej niefortunnej kategorii " pozostałe" i można to wyłapać dopiero przy wznawianiu czy ponownym wystawianiu. O co tu chodzi?

_____________
Kama
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Kaliope_Brzeg Chcesz wyłapać wszystkie oferty z kategorii Pozostałe? Dużo tego masz? Możesz pobrać plik ze wszystkimi ofertami i otworzyć w Excelu albo Google Spreadsheets i szybko wyszukać co jest w kategorii "pozostałe". Opcja jest w zakładce asortymentu, na samym dole.

Tylko będzie problem, jeżeli jest tego naprawdę dużo w pozostałych, bo znów będzie się tylko roboty dokładać...

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@DarkStoorM 

Siedzę i wyłapuję ręcznie, ale chyba sobie dam spokój bo takie jaja jak powyżej i w ogóle nie mogę ich potem wznowić a podczas edycji kategoria się nie zmienia. Tylko siąść i płakać.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@DarkStoorM 

Przy fyfnastej próbie wystawienia pojawiła się możliwość ręcznej zmiany kategorii. To jest czarna rozpacz. Albo inaczej, z moimi kilku tysiącami aukcji jestem po tych zmianach w czarnej ......

_____________
Kama
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Kaliope_Brzeg Coś mi się wydaje, że na urlop pójdziesz dopiero za dwa lata 🙂

Przy "niektórych" kategoriach jest jeszcze lista "pasujących" kategorii, w których można wystawić ofertę, żeby zachować połączenie z produktem, ale nie wiem jak to wygląda w książkach, więc mogę tylko sobie wyobrazić ile tygodni roboty masz przed sobą...

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@DarkStoorM  

O w książkach też jest duże pole do popisu jeśli chodzi o pasujące kategorie :

2022-08-02.jpg

_____________
Kama
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg  Bry!  @DarkStoorM @la_nika 😁

pancerniki na morzu pińskim.jpg

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@pinsplash Takich Pancerników jeszcze nie widziałem 🤣🤣🤣

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@DarkStoorM Bo to są całujące się pancerniki 😂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg Boję się że zostało zrobione to tak : Jak coś z jakiegokolwiek powodu nie poszło to wrzucili w pozostałe. I teraz czekają aż sprzedawcy sami będą to z tego worka "wyciągać". I obawiam się że manualnie.

@DarkStoorM Ja dostałem info że jakieś moje aukcje nie maja tytułów ?????? I mam to poprawić.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@pinsplash A ciekawe, tego komunikatu jeszcze nie widziałem, masz może ID produktu albo przykładowy numer oferty? Czy to jakaś zakończona oferta czy wystawiasz nową?

oznacz moderatorów