anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie widzę ofert

exano19
#8 Zapaleniec#

Dobry wieczór, po zalogowaniu się na swoje konto nie widzę ofert. W sensie wpisuje w wyszukiwarkę daną wyszukiwaną frazę i po chwili wszystkiego oferty znikają, gdy się wyloguje już jest normalnie. Proszę o pomoc co z tym zrobić?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@exano19 piszesz o swoich ofertach czy ogólnie ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

exano19
#8 Zapaleniec#

Ogólnie, nie chodzi mi o swoje oferty ale ogólnie nie widzę ofert. 

oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@exano19 proszę, wykonaj poniższe kroki:
- Wyczyść przeglądarkę i usuń pliki cookies (tzw. ciasteczka).
- Sprawdź, czy problem występuje na innej przeglądarce/urządzeniu.

oznacz moderatorów

exano19
#8 Zapaleniec#

W microsoft edge jest wszystko w porządku natomiast w firefox po wyczyszczeniu przeglądarki dalej jest tak samo.

Na telefonie jest wszystko jest ok (android).

oznacz moderatorów

Ciachens
#7 Wielbiciel#

Wygląda na to, że problem jest u Państwa globalny. 

Sprawdziłem to na dwóch róznych komputerach, na trzech przeglądarkach (Edge, opera i firefox) i na róznych kontach.

Za każdym razem gdy szuka się ofert w danej kategorii będąc niezalogowanym to ofert jest więcej, po zalogowaniu ucina oferty o minimum 50%  Nie sądzę by czyszczenie cache przeglądarki było rozwiązaniem, u mnie to nie zadziałało na żadnej przeglądarce. Poza tym nie tak to powinno działać, że to użytkownicy muszą czyścić przeglądarki, szczególnie że mogę chcieć mieć zachowane dane z innych stron. Allegro ma ewidentnie jakiś błąd po swojej stronie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Ciachens Problem, Allegro uważa że to nie jest problem to dla naszego dobra.

oznacz moderatorów

Ciachens
#7 Wielbiciel#

Dla naszego dobra ogranicza widoczność ofert, czy dla naszego dobra nie naprawia błędu? 😉

 

Problem można oczywiscie obejsc szukając ofert beż logowania i logując się dopiero po wybraniu zakupu, ale to też nie tak chyba powinno działać. No chyba że to taki feature u nich 😉

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak oczywiście dla naszego dobra, od wielu miesięcy piszemy, prosimy i wiesz jaka odpowiedź- nie liczy się t o ze garstka czegoś chce liczy się końcowy zysk, a on jest dobry.

oznacz moderatorów