anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieprawidłowy kod EAN

rcapital
#1 Nowicjusz#

Nie mogę wystawić produktu ( rower) z powodu komunikatu o nieprawidłowym kodzie EAN : Wystąpił błąd - Podany EAN (GTIN) jest niepoprawny. Podaj EAN (GTIN), który istnieje w bazie GS1. Dowiedz się więcej https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/parametry-w-allegro-K6Dv4K4KZsP#czym-jest-ean-gtin

 

EAN produktu to: 3660423368148

Nie ma innego kodu tego roweru. W innych aukcjach, gdzie wystawiałem rowery tej samej marki zaczynające się tak samo jak kod powyżej, błąd nie występował. Co powinienem zrobić w takiej sytuacji ?  Dodam, że takie produkty są wystawione na allegro przez innych sprzedawców, jednak po EAN-ie i nazwie nie mogę ich znaleźć przy próbie wyszukiwania produktu.

Przy próbie wprowadzenia produktu bez kodu EAN (jest taka możliwość na początku) nie ma takiej możliwości, bo jednak program każe mi wpisać EAN i nie chce wystawić produktu. Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@rcapital Niestety jeśli kodu nie ma w bazie GS1, nie wystawisz u nas produktu z tym numerem.

Jeżeli ten produkt istnieje już w naszym katalogu, spróbuj powiązać swoją ofertę właśnie z tym istniejącym produktem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów