anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Parametry na Serwery plików (NAS) kategorii (2)

Client:88258655
#8 Zapaleniec#

Witam,
Zapytałem raz 02.04.2023, ale otrzymałem odpowiedź negatywną

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/katalog-produktów/parametry-na-serwery-plików-nas-kategorii/td-p/5...
Teraz pytam jeszcze raz, może coś się zmieniło, albo otrzymam odpowiedź dlaczego nie da się tego zrobić.
Proszę dodać te 2 parametry:

Wielkość pamięci RAM

Łączna pojemność zainstalowanych dysków

w kategorii Elektronika Komputery>Urządzenia sieciowe>Serwery plików (NAS).
Są one ważne, ponieważ NAS to to samo, co serwer, w którym można zwiększyć pojemność pamięci RAM i dysku twardego.
Klienci mogą szybciej i łatwiej wybrać dodatkowe parametry przed zakupem serwera NAS, zamiast szukać na liście przedmiotów sprzedającego.
Elektronika - Komputery - Serwery i akcesoria - Serwery > posiada takie parametry
Elektronika - Komputery - Urządzenia sieciowe - Serwery plików (NAS) > ale NAS ma tylko Kolor/wzór

 

Dziękuję

image_2023-09-25_233053722.png

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:88258655 Przykro mi, ale w tej kwestii nic się nie zmieniło. Taka opcja nie zostanie wprowadzona. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Client:88258655
#8 Zapaleniec#

a dlaczego nie da się tego zrobić? Jakie są powody niewłączenia tej przydatnej funkcji?
I dlaczego po dodaniu modelu Synology DS718+ w kategorii NAS w parametrach pojawia się ilość pamięci RAM? (ten parametr nie pojawia się przy próbie dodania kolejnych modeli).
Sprzedaję z 16 GB RAM-u i ten parametr 2 GB tylko wprowadza w błąd kupujących.image_2023-09-26_171032537.png

oznacz moderatorów