anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podwójne tytuły

fanta1978
#8 Zapaleniec#

To zabrzmi dziwnie ale nauczcie mnie jak odczytywać tytuły, co ja w końcu kupuję??? W wynikach wyszukiwania mam 14 x 70 klikam w ten wynik, jestem w produkcie i mam dwa różne tytułu (!?), a w opisie jest jeszcze co innego.
Co i kto to wymyślił co się zadziało, to nie dotyczy tylko tego jednego produktu lecz ogólnie tak jest 

 

allegro.JPG

 

 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

kostas11
#21 Demiurg#

@fanta1978 na komputerze po prawej jest tytuł sprzedawcy oraz opis, tytuł nad zdjęciem i parametry są z katalogu allegro który przysysa się do ofert sprzedawców 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

@fanta1978 Ojtam, ojtam, cała reszta się zgadza (marka, ilość). To na 4 gwiazdki.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

To sprzedawcą błędnie powiązał sprzedawany produkt z katalogiem allegro i to on za to oberwie. Czyli co złego to wina sprzedawcy

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

Może tak może nie:

annas14firma_0-1660564155521.png

W tej kategorii nie ma EAN więc jest wolna amerykanka. Produkt nie ma obowiązkowych parametrów, więc każdy może je zmienić. Trzeba tylko wykonać pracę za kogoś, kto to "olał"

oznacz moderatorów

fanta1978
#8 Zapaleniec#

Ale tu jest jakiś b.... (archeo) teraz szukam kamer termowizyjnych i jest ta sama sytuacja, w wynikach wyszukiwania, jest co innego klikam w wynik, a kupuję zupełnie co innego WTF i jak żyć? Nic z tego nie rozumiem dlaczego wyniki pokazują co innego niż szukam, a kupuję jeszcze inną rzecz???

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@fanta1978 Tak działa najwspanialsza baza danych w całym wszechświecie > katalog Allegro

Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@fanta1978 podaj proszę konkretny numer oferty, która Twoim zdaniem wprowadza w błąd. Sprawdzę to!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

fanta1978
#8 Zapaleniec#

Konkretny to był przypadek ze screena ale z kołkami to ogólnie była jakaś dziwna sytuacja, teraz szukam Wago i też jakiś chaos, owszem w opisie mogę doczytać ile sztuk ale tytuły aukcji (są dwa) są jakieś z czapy totalnie 
https://allegro.pl/oferta/szybkozlaczki-wago-zlaczki-2273-203-20szt-11504456286

Tytuł w wynikach wyszukiwania ewidentnie wskazuje, że mam kupić 100 szt natomiast jak wchodzę w produkt to mam dwa tytuły jeden mówi, ze 100szt, drugi, ze 20szt opis też, że 20szt 

Natomiast problem się robi gdy bezpośrednio z wyników wyszukiwania dodaję do koszyka, bo dodaję produkt gdzie jest 100szt. a w koszyku mam produkt gdzie jest 20szt. 

fanta1978_0-1662109518810.png

 

Obecnie sytuacja jest taka, że zakupy na Allegro to jest loteria lub jakiś scam gdzie do koszyka dodaję co innego, a kupuję co innego

 

oznacz moderatorów

krzysztofpl
#9 Pomysłodawca#

Bardzo dużo sprzedających poddało się z walką jeżeli chodzi o katalog.

O ile tu na forum starają sie pomagać na ile mogą, to niestety ta pomoc w dalszym okresie czasu bywa zbędna, głównie dlatego iż wstawiając poprawione dane... to ktoś sobie wejdzie i zmieni.

 

 

Dajmy na to iż ktoś sprzedaje samochód marki X która ma 5 drzwi. Każdy z nas może sobie te dane zmienić na 3 drzwi, a potem zaczyna sie cyrk bo mi to moga zatwierdzić.

To wszystko po prostu nie działa, dane produktów nie są sprawdzane... ludzie dodają tam co chcą i kiedy chca.

Problem dopiero zaczyna być widoczny i będzie jeszcze gorzej niestety.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Pozostaje nam tylko cierpliwie czekać i wierzyć że zasady tego katalogowania padną lub zostaną diametralnie zmienione bo teraz to ani kupować ani sprzedawać nie da się bezstresowo.

oznacz moderatorów

fanta1978
#8 Zapaleniec#

Z kołkami to poddałem się i kupiłem w intrenecie na jakimś sklepie internetowym, uznałem, że jak mam dwie godziny ryć w tych chaosie na Allegro to taniej będzie zapłacić więcej w innym miejscu 

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

Kolejny bubelek produktowy.

Czy to jest aukcja zawiasów ? I pomijając, czy przedmiot ze zdjęcia w katalogu wygląda jak zawias ? 😱

 

PS. Zgłosiłem to z 3-4 dni temu i nadal wisi.

 

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#
oznacz moderatorów

Kryczek
#7 Wielbiciel#

Kryczek_0-1700691442672.png

to może moje 🙂 Minął ponad rok a dalej nie wiadomo o co chodzi...

oznacz moderatorów