anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem dla handlujących pistoletami i rewolwerami hukowymi oraz amunicją - wątek

Dianthus_Karwan
#7 Wielbiciel#

Uwaga, 

każdy z Was handlujących tego typu produktami musi wiedzieć, że "doradcy" allegro zrzucają te oferty uznając je za łamiące regulamin. 

Zakrawa to o jawne działanie na szkodę firmy bo takich ofert są setki za ciężkie tysiące złotych a wszystkie oferty powinny być traktowane jednakowo, czy sponsorowane czy nie. Ile straci na tym allegro? 

Rozmowa z nimi w celu wyjaśnienia sprawy to polemika z BOTami. 

 

Życzę powodzenia 🙂 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Dianthus_Karwan tak jak poinformował Cię już nasz pracownik, jeśli uważasz, że inne oferty w serwisie naruszają regulamin, możesz je zgłosić przez ten formularz lub opcję "zgłoś naruszenie zasad", która jest dostępna na dole każdej oferty.

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Dianthus_Karwan
#7 Wielbiciel#

Ja nie pytałem, ja informuję innych. Już kilkadziesiąt ofert spadło z rowerka, które przez LATA były w tym serwisie legalne i serwis na nich zarabiał. 

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Też spotkał mnie ten zaszczyt zakończania ofert. Najpierw było grzebanie w ofertach bo coś się zmieniło w katalogu później odłączanie ofert od niego i na koniec ubijanie. 

Wybór Allegro, nie chcą kasy to nie będę się narzucał. W wolnym świecie żyjemy 🙂

oznacz moderatorów