anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Produkt bez kodu EAN

e-strzaleczka
#7 Wielbiciel#

Kupiłem w sklepie budowlanym towar, który nie posiada EAN, GTIN. Chciałbym sprzedać ten towar poprzez allegro ale muszę podać kod EAN produktu. Na opakowaniu widnieje tylko 7-cyfrowy kod. Wyczytałem, że w takim przypadku należy kupić kody na stronie gs1pl.org. Powiedźcie mi proszę czy po rejestrze produktu mam podać informację takie jak są na opakowaniu? Czy mogę zapisać swoją nazwę produktu?

Oryginalny produkt nazywa się np. Bateria umywalkowa HAPI, a ja rejestrując produkt z kodem ean podam, że jest to Bateria umywalkowa HELIOS

Z góry dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

eva0006
#8 Zapaleniec#

Wpisz cokolwiek, najwyżej allegro połączy produkt z innym, podobnym.. Może się uda.Ważne aby oferta się wystawiła.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@e-strzaleczka napisz proszę dokładnie jaki to produkt, podaj proszę kod jaki jest na opakowaniu, informacje podane w ofercie powinny zgadzać się z faktycznymi, więc dane powinny zgadzać się z tym co jest na opakowaniu produktu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

e-strzaleczka
#7 Wielbiciel#

download.jpg

Tak wygląda oryginalne opakowanie. Na załączonym obrazku jest 7 liczb kodu ean i nazwa ANTICA. Chciałbym zarejestrować kod ean i wprowadzić nazwę swoją zamiast tej podanej na opakowaniu. Czy mogę tak zrobić?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@e-strzaleczka Nie, zgodnie z tym, co napisała Monika - "informacje podane w ofercie powinny zgadzać się z faktycznymi, więc dane powinny zgadzać się z tym co jest na opakowaniu produktu". 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

e-strzaleczka
#7 Wielbiciel#

Produkt kupiłem w sklepie budowlanym. Sprzedają go pod swoją nazwą. Czy nie będę miał nieprzyjemności gdy zarejestruje ich produkt pod swoj kod ean?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@e-strzaleczka Jesteś pewien, że nie masz możliwości zdobycia kodu EAN dla tego produktu? Kontaktowałeś się z producentem lub dystrybutorem?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Dragen11
#7 Wielbiciel#

Produkt jest importowany z Chin. Sprzedawany pod nazwą dla sklepu budowanego. Sprzedają ten towar wyłącznie stacjonarnie 

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Ten numer to kod EAN produktu, ale jest to kod z puli wewnętrznej (używany w jeden sieci handlowej lub sklepie). Nie jest on niepowtarzalny w skali globalnej. 

oznacz moderatorów

Dragen11
#7 Wielbiciel#

Czyli mogę taki towar zarejestrować z własnym kodem EAN?

oznacz moderatorów