anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Produkt z katalogu Allegro - zmiany, odrzucenie, bałagan

ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

Witam.

Zauważyłem, że Allegro odłącza moje produkty od swojego katalogu, do którego wcześniej musiałem je podłączyć (nie było innego wyjścia, w/g rekomendacji Allegro , inaczej nie można było wystawić aukcji) lub zostały podłączone automatycznie . Patrze na te oferty - Allegro podłączyło je do swoich produktów z katalogu, nawet nie wiem jakich, gdyż nie mam czasu tego sprawdzać. Ważne - mam nadal 100% podłączone, a do czego - tego już nie wiem.

Zgłoszona poprawka produktu w katalogu Allegro - towar prawidłowy, jedynie zdjęcie nieprawidłowe - zdjęcie jedynie z napisem "PRODUKT POLSKI". Zgłosiłem poprawkę w celu zmiany zdjęcia na prawidłowy produkt , dołączyłem odpowiednie zdjęcie - sprawdzam dziś informacje na temat zgłoszenia.

Zweryfikowane produkty:
  • Trzepaki do robota miksera Zelmer 481 481.5 .6

ID: 1a03be97-7b58-4721-ab75-dee8a179416e
Link "szczegóły" :
 https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/zmiany-w-katalogu/zgloszenia/9fc338b4-5ffb-43a7-bde5-95b68a...
Info od Allegro:
Odrzucone
Produkt, którego dotyczy zmiana, został odrzucony
Co jest grane? Produkt był odpowiedni, Allegro wyświetlało w katalogu bzdurne zdjęcie typu - JPG ze zdjęciem jedynie z napisem "PRODUKT POLSKI". Zgłosiłem poprawkę i zamieściłem odpowiednie zdjęcie, a w zamian otrzymuję jakieś chore i absurdalne odpowiedzi. 
  
  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  - czy ktoś nad tym "panuje"? Zgłosiłem jedną poprawkę, odnośnie zmiany zdjęcia produktu, którego nie było. Otrzymuję w zamian stek bzdur... Oświadczam, że więcej tego za darmo nie będę robił. Ja się produkuję, za darmo, a Allegro mnie olewa. Gratuluję profesjonalnego podejścia do klienta (proszę pamiętać, że Waszymi klientami są nie tylko kupujący, lecz i sprzedający, o czym od co najmniej kilku lat zapominacie.)
Pozdrawiam
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

majster_man
#14 Krzewiciel#

To znaczy że jak nie będzie sprzedawców to nie będzie klientów? 

Specjalny dział specjalistów allegro na to "To niemożliwe" 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ELMIXAGD_pl, poprosiłam o uzasadnienie odrzucenia Twojej sugestii. Gdy tylko otrzymam odpowiedź w tej sprawie, wrócę do Ciebie z odpowiedzią.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

@mr_oma  a tego postu przypadkiem nie powinnaś była przenieśc do gadane-katalogi?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ELMIXAGD_pl, zmieniliśmy to zdjęcie. 🙂 

@AptekaNatolinska, dzięki za czujność! 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Poziom kretynizmu odłączania produktów przez Allegro od katalogu, który samo stworzyło mnie pokonuje 😞

Handluję m.in. kosmetykami i chemią samochodową.

Co chwilę coś mi odłączają, nagle szampon z woskiem przestaje być szamponem tylko zostaje woskiem do konserwacji profili zamkniętych podobnie jak wosk koloryzujący do lakieru. Gąbka do plastików będąca od lat gąbką nagle staje się ręcznikiem i wiele innych.

Poprawić (zgłosić błąd) się nie da bo:

tecdoc.jpg

 

A allegro odpowiada: pisz pani do producenta...

taaa do Niemiec ... do firmy Sonax...

oznacz moderatorów