anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Proszę o wyjaśnienie dlaczego wystawione przedmioty nie pojawiają się w wyszukiwarce allegro.

Sobi33Mariusz
#7 Wielbiciel#

Wystawiłem wczoraj przedmiot na sprzedaż w allegro lokalne. Wykupłem promowanie aby było widoczne na allegro i na allegro lokalne. Przedmiot widnieje w wyszukiwarce allegro lokalne a nie można go odnaleźć w wyszukiwarce alegro. Skontaktowałem się z obsługą klijenta i Pani z obsługi również nie mogła odnaleźć przedmiotu w wyszukiwarce allegro. Udało się odnaleźć dopiero po wylogowaniu się z allegro. Pojawiło się automatycznie o około 20 stron więce. Na stronie jest około 60 ogłoszeń więc 1200 osób zapłaciło za promowanie które nie miało miejsca. Czy w takim razie allegro nie powino pobierać opłat skoro nie ma pewności czy wywiąże się z umowy. Skoro są błędy w systemie to nie powinno się pobierać pieniędzy . Płacimy za usługę której nie dostajemy. Jaki jest sens wystawiania na allegro lokalne skoro prawie wszyscy korzystają z wyszukiwarki allegro a nie allegro lokalne. Czyli mam rozumieć , że jeżeli chcę coś szybko sprzedać i aby moja oferta trafiła do wszystkich urzytkowników allegro to muszę przedmiot wystawić dwa razy . Na allegro i na allegro lokalne. I kto korzysta z allegro nie będąc zalogowanym ? Dodam jeszcze, że usunąłem przedmiot z allegro lokalne i wystawiłem go na allegro. Co znacznie zmiejszyło liczbę potencjalnych klijentów , ponieważ teraz nie widać mojego ogłoszenia na allegro lokalna . Dziś ponownie wystawiłem na allegro lokalne z myślą, że może się coś zmieni . Niestety   Brak mi sów . Sprawdzajcie ludziska czy nie płacicie za coś czego nie dostajecie. Proszę o jakeś wyjaśnienienie problemu. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Jak wystawiasz na AL to ofert są widoczne tu i tu, ja widzę 7twoich ofert, chcesz wystawić tylko na zwykłym?

LEW433_0-1678556020711.png

 

oznacz moderatorów

Sobi33Mariusz
#7 Wielbiciel#

Mam jedną ofertę wystawioną na allegro i jej nie mogę znaleźć poprzez wyszukiwarkę allegro lokalne i odwrotnie . wystawiłen dzisiaj pamięć ram widać ją na allegro lokalne a nie widać sukając takiego przedmiotu w wyszukiwarce allegro. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jakie? Te na zwykłym nie będą widoczne na AL!

oznacz moderatorów

Sobi33Mariusz
#7 Wielbiciel#

Wpisując podstawowe informacje umieszczone w tytule mojej ofert wystawionej na allegro lokalne : Pamięć RAM DDR3 4GB 1600  nie odnajduje w wyszukiwarce allego zaznaczając od ceny najniższej. Jest wiele innych amoje oferty brak jak jestem zalogowany . Jak się wyloguję to oferta jest widoczna. Sprawdzałem również z innych kont i jest to samo. Chodzi mi o tą ofertę wystawioną na allegro lokalne. Pamięć RAM DDR3 4GB 1600 Hynix  Nie stety nie mogę znaleźć nr aukcji na lokalnym. Nie widnieje nawet wklejając cały tytuł w wyszukiwarce allegro.

 

oznacz moderatorów

Sobi33Mariusz
#7 Wielbiciel#

I nie stety to nie jest jedyny przypadek. Proszę zwrucić uwagę ile ston się pojawia w wyszukiwarce będąc zalogowanym 3 strony wpisując parametry których szukam, a ile się pojawi wylogowując się z allegro. 15 stron. Myślę, że to jest poważny błąd systemu. Wychodzi na to, że jak ktoś chce znaleźć coś ciekawego w dobrej cenie to musi się wylogować . 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Sobi33Mariusz ja jak mam połączone te same ofert widzę 3 strony jak rozłączę te same ofert mam 15 stron (jestem cały czas zalogowany)

Widzę Twoją ofertę na pierwszej stronie przed połową strony 20 oferta po wpisaniu Pamięć RAM DDR3 4GB 1600 Hynix

oznacz moderatorów

Sobi33Mariusz
#7 Wielbiciel#

Owszem zgadza się teraz widać ponieważ dopatrzyłem się, że dwie pamięci są inne niż sprzedawałem wcześniej i 10 minut temu edytowałem ogłoszenie i zmieniłem na inne pamięci ram.  Po tym się pojawiło ogłoszenie i widać je, ale teraz tylko w opcji trafność największa . Jak zmieniam na cena od najniższej to dalej nie ma. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Czyli nadal nie widzisz wszystkich swoich ofert? to poczekaj do jutra a wyjaśnisz moderacją.

oznacz moderatorów

Sobi33Mariusz
#7 Wielbiciel#

Właśnie sprawdziłem czy problem przypadkiem nie leży po mojej stronie . Chodzi mi o tą ilość stron po zalogowaniu i wylogowaniu.  I czy brak mojej oferty na Allegro nie jest z mojej winy. Więc odpaliłem drugiego laptopa włączając inną wyszukiwarkę niż Google wszedłem w allegro bez logowania się i wpisałem tytuł mojej oferty. Znalazłem ofertę od razu na pierwszej stronie. Wyskoczyło 15 stron . Przeszedłem do logowania i są 3 strony. Mojej ofery już nie widać nigdzie po zalogowaniu . Znikła nawet w opcji trafność największa . Sprawdziłem w trzech przeglądarkach na dwóch komputerach i zadzwoniłem do znajomych aby sprawdzili czy mają tak samo wpisując w wyszukiwarkę adres mojej oferty. Wszędzie jest tak samo. Po wylogowaniu 15 a po zalogowaniu 3 strony. Więc problem na pewno nie leży po mojej stronie. Zajmuję się tym już drugi dzień i sprawdziłem wszystko co było możliwe z mojej strony. Więcej nie będę się tym zajmował. Przekazałem państwu problem jaki zauważyłem i pozostawiam go wam do rozwiązania. Proszę tylko o informację jak moja oferta będzie widoczna wszędzie tam gzie powinna . Pozdrawiam

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Sobi33Mariusz Cześć. 🙂 Twoja oferta jest widoczna na 7. miejscu na Allegro po wpisaniu frazy RAM DDR3 4GB 1600" (w sortowaniu cena: od najniższej). 

ko_alka_0-1678606718248.png

Sprawdź, czy nie masz połączonych ofert w wyszukiwaniu. Jeśli masz, to kliknij "Rozłącz te same oferty":

ko_alka_1-1678606817306.png

Jeśli problem się powtórzy, to spróbuj wyłączyć sortowanie z dopasowaniem: 

ko_alka_2-1678606872059.png

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów