anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pytanie techniczne bo mam z 4 lat temu aukcje te same np w 4 różnych kategoriach Miałem je na EANac

RODZINKOWO_PL
#7 Wielbiciel#

Pytanie techniczne bo mam z 4 lat temu aukcje te same np w 4 różnych kategoriach
Miałem je na EANach kupionych na allegro które teraz wylatują i nie można ich mieć. Tworząc 4 osobne EANy do tych 4 aukcji przez GS1 wejdą jako dobre i będę mógł manewrować stanem z poziomu baselinkera bo obecnie przy waszych zmianach się nie da. Czy mogę tak zrobić, mając na uwadzę że i tak w przyszłości te EANy scalą się w jeden produkt w odpowiedniej kategorii

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@RODZINKOWO_PL Przepraszam, ale nie jestem pewna, czy dobrze rozumiem co masz na myśli. Nie musisz kupować 4 osobnych kodów EAN w bazie GS1, aby móc wystawić ten sam produkt w różnych kategoriach. Obecnie nie można wystawić więcej niż 2 takich samych ofert w jednej kategorii, zatem jeśli kilka kategorii jest odpowiednich dla Twojego produktu, może wystawić kilka ofert podpinając je do jednego, prawidłowego produktu. Może zdarzyć się jednak tak, że podczas weryfikacji nasz zespół uzna, że dana kategoria nie jest odpowiednia dla Twojej oferty. Wtedy taka oferta zostanie usunięta. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

RODZINKOWO_PL
#7 Wielbiciel#

No właśnie mimo iż mam 

Brak wymogu połączenia
 

w produkcie to przez baselinker nie moge przez was pilność stanów ani cen Screenshot.png

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@RODZINKOWO_PL Przykro mi, ale z Baselinkerem Ci nie pomogę. To nie jest nasze narzędzie i nie znam dokładnych zasad jego działania. Wyjaśniłam jedynie, jak to wygląda na samym Allegro. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów