anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Telefony z nadwyżek albo powystawowe

patrykello_work
#2 Obserwator#

Witam prosiłbym o zrobienie porządku z tymi całymi ofertami, najwięcej ich można spotkać odnośnie telefonów Iphone'a, ale też jest ich dużo w innych kategoriach, najczęściej telefony opisywane jako nowe, albo powystawowe, które w rzeczywistości są używkami, refurbami z chin, albo po marnych naprawach w serwisach i takiego telefonu nie da się po otrzymaniu sprawdzić czy wszystko z nim ok, tylko wychodzi po czasie.

Dla mnie jest to oszustwo, te telefony powinny byc traktowane jako używane, wszyscy na portalach ściemniają, że są to telefony nowe, a klienci allegro, którzy uczestniczą w takim procederze powinni mieć blokowane konta na stałe.

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

seb1q
#11 Animator#

 Zgadzam się. Potrzebowałem kilka miesięcy kupić kilka IPhoneów. Niestety wyszukanie na Allegro interesującego mnie egzemplarza graniczyło z cudem, więc zrezygnowałem. Inne oferty po sortowaniu, inne informacje w opisach ofert. W kategorii IPhoneów jest wyjątkowo największy chyba bałagan wsród wszystkich kategorii na Allegro...

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@patrykello_work Masz rację. Bałagan jest ogromny... Zakup na allegro Iphone lub np. słuchawek bezprzewodowych to prawdziwa ruletka 😕
Tylko pytanie jak to ogarnąć? Kto i jak ma to weryfikować?

oznacz moderatorów